Vo svete technológií sme boli svedkami už rôznych bizarností a Black Friday je jednou z akcií, ktorá ich prináša každoročne. Ukrátení nebudeme ani tentoraz, pretože nákup, ktorý vyzeral ako obchod roka, sa pre mladú Američanku otočil na celkom nepríjemný podvod. Pre celý internet však ide skôr o poriadne vtipnú a virálnu historku. 

Black Friday spôsobuje najmä v USA doslova šialenstvo, kedy ceny rôzneho tovaru padajú strmhlav dole. To chcela využiť aj žena z amerického Wisconsinu, ktorá síce nenavštívila priamo niektorý z obchodných reťazcov, ale v jej susedstve zastavil rovno kamión s množstvom gadgetov a ďalšieho vybavenia. No a keďže boli na nákladiaku aj balóny a plno plagátov o Black Friday, záujemkyni o iPhone to prišlo ako skvelá príležitosť k nákupu.

Naozaj tu nie je nič podozrivé

So šoférom kamiónu sa teda dohodla na perfektnej cene za iPhone 6. Tento kúsok vyjednala za naozaj skvelých 100 dolárov. Na vyčačkanom kamióne či ochotnom šoférovi jej neprišlo nič podozrivé, no a tak sa pobrala domov s krabicou, v ktorej mal byť zabalený jej nový a vytúžený smartfón. Ten tam však rozhodne nenašla.

Žena totiž v krabici namiesto iPhonu objavila presne 11 nakrájaných kúskov zemiaku. Aby toho nebolo málo, celú historku dopĺňa ešte ďalší obsah krabice. Nachádzala sa tam totiž aj nabíjačka. Opäť však nemala nič spoločné s iPhonom, bola totiž určená pre Android. Najlepšie svoj zážitok však opisuje samotná obeť podvodu, vo videu, z ktorého je na internete už poriadny virál, nechýba poriadna nálož jej hlášiek. Black Friday teda tento rok opäť nesklamal.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom