Zeaplus pracuje na okrúhlych smarthodinkách Watch S2

Teraz čítate
Zeaplus pracuje na okrúhlych smarthodinkách Watch S2

Po tom, ako spoločnosť Zeaplus, ktorá sa preslávila asi najlepšou napodobeninou hodiniek Apple Watch, teraz na svetlo sveta ukázala prvé obrázky o ďalšej pripravovanej novinke, ktorá príde s okrúhlym dizajnom.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Nové smarthodinky by mali ponúknuť klasický 42 mm náramok s telom, ktoré bude mať certifikáciu IP67, čo značí odolnosť voči prachu a vode. O výkon sa bude starať procesor MediaTek MT6260 doplnený o 32 MB RAM. Nové Watch S2 ponúknu aj 1,3 Mpx fotoaparát a pripojenie budú obstarávať cez Bluetooth 4.0. Hodinky budú fungovať s Android smartfónmi, ako aj so zariadeniami s operačným systémom iOS. Zaujímavosťou bude aj podpora pre Micro SIM, čo značí, že hodinky budeme môcť používať aj na volania, v prípade že nebudeme mať poruke náš smartfón. Samozrejmosťou sú senzory každého druhu, ako napríklad pedometer alebo snímač srdcového tepu.

Nové smarthodinky Zeaplus Watch S2 prídu na trh pravdepodobne v priebehu júna až júla. Cena zatiaľ nebola zverejnená.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]
  • derp

    Vyzerajú pekne, ale bude 32 mb ram postačujúca?