Záhadný Xiaomi smartfón zachytený na fotkách, je podobný Mi4

Už dlhšie sa vie, že Xiaomi pripravuje nástupcu pre Mi4, ktorý by mal byť predstavený niekedy v prvej polovici tohto roku. Smartfón, ktorý sa nachádza na obrázku, sa dosť podobá na terajší Mi4, ale jeden rozdiel tam predsa len je. Na obrázok sa nemusíte pozerať ani zblízka aby ste videli, že tento záhadný Xiaomi smartfón okolo displeja nemá okraje. Smartfónu síce chýba Mi logo na ľavej strane nad displejom, no môže sa jednať o testovací model, na ktorý zatiaľ nedávali to, čo uvidíme na finálnej verzii. Fotografie nie sú nijak potvrdené, takže môže ísť samozrejme aj o podvrh.

XIAOMI Mi4 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Okrem fotografií sme sa nedozvedeli nič nové, ale aspoň máme akú takú predstavu, čo Xiaomi chystá. Smartfón by mal disponovať QuadHD (2K) displejom, Snapdragon 810 procesorom, 3/4 GB RAM,  16/64 GB internou pamäťou, batériou s veľkou kapacitou, rovnakým fotoaparát ako v prípade Mi Note Pro a samozrejme najnovším Androidom. Či a kedy Xiaomi predstaví nástupcu Mi4 zatiaľ známe nie je.

Zdroj: Phonearena.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]