Režisér Zack Snyder je posledné mesiace skloňovaný najmä s pretvorením kontroverzného superhrdinského celovečeráku Justice League. Vzhľadom na očakávané vydanie Snyder Cutu v marci, režisérov záujem sa už dávno presunul k diametrálne odlišnému projektu.

Na nové zábery z natáčania snímky Army of the Dead v produkcii Netflixu upozornila facebooková stránku fanúšikov streamovacej služby. Zároveň pripomína, že ide o prvý film režiséra po odvrátení sa od komixoviek v zastúpení DC univerza.

Dočkáme sa Úsvitu mŕtvych zasadeného do kasín

Podľa portálu Entertainment Weekly sa môžeme tešiť na zbesilú jazdu, miešajúcu v sebe hneď niekoľko filmových žánrov. Hlavnú podstatu premisy tvoria charakterovo rozdielni lupiči, snažiaci sa o spáchanie gigantickej lúpeže v Las Vegas. Primárny šmrnc už takmer sfinalizovanému dielu dodáva netradičné zasadenie do kulís zombie apokalypsy.

Skupinka drsňáckych lupičov sa posnaží o vylúpenie čo najväčšieho počtu kasín, a keďže hlavným ohniskom nákazy je Area 51 v Nevade, k herným automatom sa budú musieť prekliesniť hordami zombíkov.

Snyder priznáva, že nápad na Army of the Dead vznikol už pri natáčaní kultu Úsvit mŕtvych v roku 2004, kde Snyder rovnako obsadil režisérsku stoličku.

Režisér sľubuje, že pozadie apokalypsy nebude zbytočne naťahované, ako v prípade ostatných podobne situovaných filmov alebo seriálov. Zároveň sa môžeme tešiť na sympatický herecký ansámbl, ktorý sa nám pripomína na nových záberoch z natáčania.

Tie ukazujú napríklad Davea Bautistu, Ellu Purnell, Anu de la Reguera, Hirojuki Sanadu či Matthiasa Schweighöfera.

Podľa rôznych tvrdení, od filmu môžeme očakávať takmer identickú bezmyšlienkovitú jazdu ako v prípade Úsvitu mŕtvych, kedy však obchodný dom vystriedajú kasína. Kombinácia frenetickej akcie a hororových prvkov po vzore Romerovho trháku dorazí na Netlfix už toto leto.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP