HBO pred pár dňami vydalo prvú časť dlho očakávanej 8. série seriálu Game of Thrones, ktorá pokračuje v odhaľovaní tohto epického príbehu. Náročné natáčanie scén si vyžadovalo nielen veľa financií, ale aj energie hercov, na ktorých sa však prišla pozrieť aj legenda stojaca za niekoľkými kultovými filmami. 

V zákulisí dohliadal okrem režiséra prvej časti pokračovania Game of Thrones, Davida Nuttera, tiež George Lucas, ktorý sa stretol so samotnými hercami. Milióny fanúšikov po celom svete sa už vyše roka nevedeli dočkať pokračovania svojho obľúbeného seriálu.

Premiérová časť finálnej série bola odvysielaná pred pár dňami, no len málokto mohol tušiť, že za jej nakrúcaním stál aj známy tvorca a scenárista Star Wars či filmu Indiana Jones.

Natáčanie Game of Thrones poctil svojou návštevou známy režisér

George Lucas sa totiž podľa nového videa zo zákulisia zúčastnil nakrúcania prvej časti s názvom „Winterfell“, kedy sedel po boku režiséra Davida Nuttera, informuje The Verge. Režisér premiérového dielu sa dozvedel o návšteve tejto legendy ešte pred natáčaním, no myslel si, že ide len o vtip.

Nakoniec však George Lucas na „pľac“ dorazil a sledoval nakrúcanie scény medzi Johnom Snowom a Daenerys Targaryen. Režisér Star Wars a ďalších známych filmov však zrejme nie je veľkým fanúšikom postavy, ktorú stvárňuje Kit Harington.

Nenechaj si ujsť
Posledná séria Game of Thrones trhá rekordy v počte pirátskych zhliadnutí. Za 24 hodín ich má desiatky miliónov

Počas nakrúcania mu totiž prezradil: „Nezaujímam sa o teba. Nestarám sa, čo sa s tebou stane.“ Tým chcel zrejme Lucas naznačiť, že nie je veľkým fanúšikom Johna Snowa, alebo si z herca len jednoducho vystrelil, informoval Vanity Fair.

Prihliadať na natáčanie tohto dielu sa však Lucasovi páčilo, no väčšina hercov a členovia štábu bola z jeho prítomnosti nervózna. Pravdepodobne preto, že práve on stál za réžiou celosvetovo známych titulov. Celý zostrih z natáčania si môžeš pozrieť aj na priloženom videu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom