Obyčajný podchod v New Yorku sa za krátku chvíľu zmenil na falošnú predajňu Apple Store, ktorej nechýbali ani falošní zamestnanci. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Ohromný podvrh. Inak sa tento výstrelok členov skupiny Improv Everywhere ani nedá nazvať. Tentokrát si na mušku zobrali spoločnosť Apple, od ktorej si prepožičali predajňu, zamestnancov a dokonca aj zákazníkov, aby vytvorili dokonalú, no falošnú scénu.

Falošný Apple Store v podchode

Z podchodu vytvorili pomocou loga nahryznutého jablka Apple Store, nasadili falošných pracovníkov a falošných zákazníkov, ktorí čakali na iPhone X. Týmto trikom sa podarilo zmiasť desiatky okoloidúcich, ktorí boli z tohto „divadla“ poriadne zmätení. Pred vstupom do výťahu totiž stálo až 50 falošných zákazníkov, ktorí čakali na svoj nový iPhone X.

Aby bolo dielo dokonalé, niektorí z nich dokonca vychádzali z podchodu s balíkom, v ktorom sa mal ukrývať práve spomínaný výročný iPhone. Ľudia prechádzajúci okolo sa tak nestačili diviť, žeby sa práve na tomto mieste otvoril Apple Store.

Nenechaj si ujsť
Je iPhone X kvôli absencii domovského tlačidla tak trochu komplikovaným smartfónom?

Všetko bolo len dokonalo narafičené. Reakcie mnohých však stoja skutočne za to. Ako to všetko s falošnou predajňou, zamestnancami a zákazníkmi Applu vzniklo, si môžeš pozrieť na priloženom videu.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
10%
Páči sa mi to
70%
Chcem to
10%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
10%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]