Obyčajný podchod v New Yorku sa za krátku chvíľu zmenil na falošnú predajňu Apple Store, ktorej nechýbali ani falošní zamestnanci. 

Ohromný podvrh. Inak sa tento výstrelok členov skupiny Improv Everywhere ani nedá nazvať. Tentokrát si na mušku zobrali spoločnosť Apple, od ktorej si prepožičali predajňu, zamestnancov a dokonca aj zákazníkov, aby vytvorili dokonalú, no falošnú scénu.

Falošný Apple Store v podchode

Z podchodu vytvorili pomocou loga nahryznutého jablka Apple Store, nasadili falošných pracovníkov a falošných zákazníkov, ktorí čakali na iPhone X. Týmto trikom sa podarilo zmiasť desiatky okoloidúcich, ktorí boli z tohto „divadla“ poriadne zmätení. Pred vstupom do výťahu totiž stálo až 50 falošných zákazníkov, ktorí čakali na svoj nový iPhone X.

Aby bolo dielo dokonalé, niektorí z nich dokonca vychádzali z podchodu s balíkom, v ktorom sa mal ukrývať práve spomínaný výročný iPhone. Ľudia prechádzajúci okolo sa tak nestačili diviť, žeby sa práve na tomto mieste otvoril Apple Store.

Nenechaj si ujsť
Je iPhone X kvôli absencii domovského tlačidla tak trochu komplikovaným smartfónom?

Všetko bolo len dokonalo narafičené. Reakcie mnohých však stoja skutočne za to. Ako to všetko s falošnou predajňou, zamestnancami a zákazníkmi Applu vzniklo, si môžeš pozrieť na priloženom videu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom