Čínsky gigant Xiaomi uviedol pod značkou Youpin na trh novú multifunkčnú powerbanku IDMIX. Podporuje bezdrôtové nabíjanie a zapojíš ju priamo do zástrčky, píše Gizmochina.

Zaujme dizajnom aj funkčnosťou

Spoločnosť Xiaomi je už dlhšie známa svojim širokým spektrom ponúkaných gadgetov, a inak tomu nie je ani teraz. Pod značkou Youpin totiž predstavila špeciálnu multifunkčnú powerbanku IDMIX, ktorá zaujme nielen dizajnom, ale aj funkčnosťou.

Samotná powerbaka má kapacitu 10 000 mAh a podporuje aj bezdrôtové nabíjanie, ale zapojíš ju aj priamo do zástrčky, a môže tak fungovať aj ako napájací adaptér pre notebook či smartfón. Xiaomi tiež ponúka aj adaptéry do britských, európskych či austrálskych zástrčiek.

Výstupom z powerbanky je sú dva konektory, a to klasické USB-A a USB-C, z ktorých je možné pri zapojení do zástrčky nabíjať s maximálnym výkonom až 30W, a výrobca pridáva aj USB-C kábel s dĺžkou 1 meter.

Samotná powerbanka dokáže pri klasickom nabíjaní poskytnúť výkon 18W, a ďalšie zariadenia môžeš zároveň nabíjať aj bezdrôtovo, a to až pri 10W. Skvelou vychytávkou je dobíjanie powerbanky priamo zo zástrčky, pričom úplného nabitia je schopná za 5 hodín.

Nenechaj si ujsť
Xiaomi prinesie smartfón s rekordnou kapacitou RAM pamäte. Vyrovná sa herným desktopom

Pokiaľ ťa zaujíma jej cena, multifunkčná cestovná powerbanka IDMIX je v domovskej Číne dostupná za 358 juanov (47 €) vo viacerých farbách, zatiaľ čo adaptéry do zástrčiek ponúka výrobca za ďalších 39 juanov (5 €).

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom