Herné smartfóny Black Shark od Xiaomi ponúkajú používateľom predovšetkým obrovský výkon, ktorý si pri hraní náročných hier určite hodí. Taký herný smartfón by však mal mať okrem vysokého výkonu aj iné prednosti, ktoré vraj prinesie práve Back Shark 3, informuje portál GSMarena.

Xiaomi bude zrejme debutovať s novým herným smartfónom na februárovej konferencii MWC 2020 v Barcelone. Oficiálne informácie zatiaľ nemáme, no medzičasom sa na internet dostali údaje z certifikačných úradov, ktoré by mohli patriť práve spomínanej novinke od Xiaomi.

V Číne bola len prednedávnom udelená certifikácia novému zariadeniu s označením SHARK KLE-A0, čo by mal byť podľa dostupných informácií Xiaomi Black Shark 3, informuje portál XiaomiAdictors.

V certifikačnej správe sa ďalej uvádza, že toto zariadenie podporuje 5G siete a je vybavené masívnou 16 GB operačnou pamäťou RAM. Ak tieto údaje skutočne prislúchajú novinke od Xiaomi, Black Shark 3 bude vôbec prvým smartfónom s obrovskou 16 GB RAM pamäťou.

Novinka by však okrem týchto dvoch špičkových vlastností mala dostať aj extrémne výkonný procesor Snapdragon 865 či napríklad 120 Hz displej bez akéhokoľvek výrezu, ktorý určite spríjemní zážitok z hrania hier.

Zatiaľ však tieto informácie nie sú akýmkoľvek spôsobom potvrdené. Uvidíme, či Xiaomi bude čakať až do spomínanej konferencie MWC v Barcelone, alebo poskytne nejaké informácie ešte pred oficiálnym predstavením.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP