Nezáleží na tom, či sa jedná o skúseného kutila alebo niekoho, kto majstruje len sporadicky. Každý nám dá určite za pravdu, že bez poriadnych skrutkovačov to jednoducho nejde. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Vybavenie je dôležité najmä pri opravách elektroniky, keďže tá zvyčajne vyžaduje odlišný prístup. Základné náradie z garáže v tomto prípade nestačí a je nutná sada menších skrutkovačov rôznych veľkostí. Technologický gigant Xiaomi túto problematiku kutilom uľahčil svojím elektrickým skrutkovačom Wowstick H1. Ten je dlhý 17.5 centimetrov a disponuje ergonomickou rukoväťou, vďaka čomu sú opravy oveľa pohodlnejšie.

xiaomi wowstick h1
zdroj fotografie: Xiaomi

Skrutkovač ponúka 0.2 / 3N.m krútiaci moment, obojstrannú rotáciu a výdrž na úrovni 4-6 hodín, ktorú zabezpečia dve AAA batérie (nie sú však súčasťou balenia). Nechýba ani sada dvanástich nástavcov, ktoré sú vhodné predovšetkým na opravu smartfónov, počítačov a inej podobnej elektroniky. Skrutkovač je dodávaný so siedmimi plochými nástavcami typu 1.0/1.5/2.0/2.5/3.0/3.5/4.0 mm a s piatimi krížovými nástavcami typu PH000/PH00/PH0/PH1/PH2.

xiaomi wowstick h1
zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť elektrický skrutkovač Wowstick H1 za 22 €

Túto skvelú pomôcku pre kutilov momentálne ponúka v zľave e-shop GearBest. Cena vychádza na prijateľných 22 €, pričom poštovné je takmer zadarmo. Akcia bude trvať ešte sedem dní, no jej koniec môže urýchliť vypredanie zásob.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
67%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
33%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.