Nezáleží na tom, či sa jedná o skúseného kutila alebo niekoho, kto majstruje len sporadicky. Každý nám dá určite za pravdu, že bez poriadnych skrutkovačov to jednoducho nejde. 

Vybavenie je dôležité najmä pri opravách elektroniky, keďže tá zvyčajne vyžaduje odlišný prístup. Základné náradie z garáže v tomto prípade nestačí a je nutná sada menších skrutkovačov rôznych veľkostí. Technologický gigant Xiaomi túto problematiku kutilom uľahčil svojím elektrickým skrutkovačom Wowstick H1. Ten je dlhý 17.5 centimetrov a disponuje ergonomickou rukoväťou, vďaka čomu sú opravy oveľa pohodlnejšie.

xiaomi wowstick h1
zdroj fotografie: Xiaomi

Skrutkovač ponúka 0.2 / 3N.m krútiaci moment, obojstrannú rotáciu a výdrž na úrovni 4-6 hodín, ktorú zabezpečia dve AAA batérie (nie sú však súčasťou balenia). Nechýba ani sada dvanástich nástavcov, ktoré sú vhodné predovšetkým na opravu smartfónov, počítačov a inej podobnej elektroniky. Skrutkovač je dodávaný so siedmimi plochými nástavcami typu 1.0/1.5/2.0/2.5/3.0/3.5/4.0 mm a s piatimi krížovými nástavcami typu PH000/PH00/PH0/PH1/PH2.

xiaomi wowstick h1
zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť elektrický skrutkovač Wowstick H1 za 22 €

Túto skvelú pomôcku pre kutilov momentálne ponúka v zľave e-shop GearBest. Cena vychádza na prijateľných 22 €, pričom poštovné je takmer zadarmo. Akcia bude trvať ešte sedem dní, no jej koniec môže urýchliť vypredanie zásob.

Pošli nám TIP na článok



Teraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom