Nedávno sme v samostatnom článku informovali o novom spôsobe dopravy, ktorý ponúka čínsky e-shop GearBest. Zásielky z čínskeho skladu po novom dokáže posielať na Slovensko i Česko aj bez potreby platby DPH, vďaka čomu sa nám otvára brána k oveľa výhodnejším nákupom. 

Okrem smartfónov a podobných zariadení ale môžeme nakúpiť aj oveľa drahšiu elektroniku, pri ktorej by inak DPH vyšlo poriadne mastne. Pozreli sme sa teda do ponuky e-shopu a vybrali tie najzaujímavejšie gadgety, s ktorými si môžeš krátiť voľný čas alebo ti môžu pomôcť v domácnosti. Pri nákupe je nutné zvoliť ako spôsob dopravy EU Express.

Xiaomi lampa

Cena: 64 €

Dodaj svojej domácnosti trochu inteligencie s novou lampou od Xiaomi. S výkonom 28W dokáže vyprodukovať svetlo až do 2000 luménov. Teplota farieb sa dá nastaviť od 2700 do 6500K, no cez aplikáciu je možné intenzitu svetla meniť od 0,1 do 2000 luménov pre špecifické prípady. Je možné napríklad zapnúť režim mesačného svitu, ktorý je pre oči v nočných podmienkach oveľa príjemnejší.

xiaomi lampa
zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť lampu od Xiaomi za 64 €
Žiadne DPH!

Lampa navyše disponuje certifikáciou IP60, ktorá zaručuje odolnosť voči prachu. Vďaka použitým prémiovým materiálom a kvalitným LEDkám od OSRAM udáva výrobca životnosť úctyhodných 25 000 hodín. Cena tejto lampy činí 64 €, a to aj bez použitia akéhokoľvek kupónu. K cene si ale treba prirátať 8 € za dopravu bez DPH.

Nenechaj si ujsť
Jeden z najlepších čínskych e-shopov spustil nový spôsob dopravy bez DPH. Vyskúšali sme si to „na vlastnú kožu“ a takýto je výsledok

4K kamera SJCAM SJ5000X

Cena: 77 €

SJCAM SJ5000X prichádza ako vylepšená verzia základnej 5000-ky, pričom za trochu vyššiu cenu ponúka oveľa vyššie rozlíšenia a vyšší počet snímok za sekundu. Kamera disponuje 12 MPx snímačom Sony IMX078, ktorý umožňuje nahrávanie videí v 4K rozlíšení pri 24 fps, 2K rozlíšení pri 30 fps, FullHD rozlíšení pri 60 fps či dokonca v 720p rozlíšení pri 120 fps. Nechýba, samozrejme, ani klasické fotenie v 12 MPx rozlíšení. Výtvory si môžeš narýchlo pozerať na 2-palcovom LCD displeji a prenášať do počítača a iných zariadení pomocou microSD karty do veľkosti 128 GB.

sjcam sj5000x
zdroj fotografie: SJCAM

Kúpiť 4K kameru SJCAM SJ5000X za 77 €
Zľavový kupón SJCAMGH

Veľkou výhodou je, že spolu s kamerou je dodávané aj neuveriteľné množstvo príslušenstva, ako napríklad vodeodolný kryt či rôzne držiaky a nástavce. Pri použití kupónu SJCAMGH získaš ohromnú zľavu a cena zníži na fantastických 77 €. Dodanie bez DPH (EU Express) v tomto prípade vychádza na 5 €.

3D tlačiareň Anet A8

Cena: 128 €

3D tlačiarne sú dnes trendom u všetkých kreatívcov a pokiaľ sa aj ty zaujímaš o túto oblasť, táto lacná 3D tlačiareň je pre začiatky ako stvorená. Na svoju cenu ponúka naozaj kvalitnú konštrukciu a výbornú presnosť tlače. Objekty do rozmerov 220 x 220 x 240 mm môžeš tlačiť z ABS, PLA, PVA, PP materiálov, nylonu či z dreva. Konštrukciu tlačiarne tvorí akrylový rám, koľajnice z nehrdzavejúcej ocele, prevody, kovové kladky a ložiská pre dokonale plynulý pohyb.

anet a8
zdroj fotografie: Anet

Kúpiť 3D tlačiareň Anet A8 za 128 €
Zľavový kupón A8SUPER

Nie nadarmo ju niektorí používatelia nazývajú „najlepšou lacnou tlačiarňou“. Lacná totiž naozaj je, keďže s použitím kupónu A8SUPER stojí iba 128 €. Pri voľbe dopravy sa presvedč, že máš zvolené bezplatné EU Express dodanie. Uvedená cena je teda konečná a so žiadnymi ďalšími poplatkami by si sa nemal stretnúť.

Robotický vysávač Xiaomi

Cena: 256 €

Už ťa prestáva baviť pravidelné vysávanie podláh v tvojom dome alebo byte? Nechaj to na robotický vysávač od čínskeho Xiaomi, ktorý je nielen lacný, ale aj veľmi inteligentný. Vysávač je vybavený dvanástimi rôznymi senzormi, ktoré mapujú priestor a pomáhajú vyhýbať sa prekážkam. Sací výkon je na úrovni 1800 Pa a batéria má kapacitu 5200 mAh. Zariadenie je navyše dodávané s nabíjacou stanicou, do ktorej sa vysávač dokáže sám vrátiť a dobiť si batériu.

xiaomi vysávač
zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť robotický vysávač od Xiaomi za 256 €
Zľavový kupón XIAOMIVAC

Zíde sa aj možnosť prepojenia so smartfónom a aplikáciou Mi Home, ktorá umožňuje informovať používateľa o stave vysávania, meniť režimy či naplánovať čas vysávania. Cena tohto inteligentného kúsku je po použití kupónu XIAOMIVAC perfektných 256 €. Za dopravu bez DPH si e-shop pýta len 4,15 €.

4K dron od Xiaomi

Cena: 385 €

S posledným gadgetom vo výbere sa môžeš zabávať napríklad počas toho, ako ti bude Xiaomi vysávač upratovať izbu. Jedná sa o kvalitný dron so vstavanou 4K kamerou, ktorá bude nahrávať všetky tvoje lety a prenášať snímaný obraz do smartfónu. Pre ešte lepšiu kvalitu videí a fotografií poslúži 3-osová stabilizácia kamery. Dosah ovládania je na tri kilometre, pričom cez aplikáciu je možné aj nastaviť konkrétny cieľ letu. Dron obsahuje 5100 mAh batériu, ktorá postačí na slušných 27 minút lietania.

xiaomi dron
zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť dron so 4K kamerou od Xiaomi za 385 €
Zľavový kupón MI4KWIFI

Na pribalenom ovládači sa nachádza aj tlačidlo pre jednoduché vrátenie dronu na miesto, odkiaľ prišiel. V neposlednom rade poteší aj možnosť vytvárania 360-stupňových fotografií. Aj keď je tento dron veľmi dobre vybavený, jeho cena konkurenciu doslova vysmieva. Pri použití kupónu MI4KWIFI cena klesne na gracióznych 385 €, pričom doprava bez DPH stojí smiešnych 27 centov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP