Máte iPhone? Xiaomi Vám ho vymení za svoj Note alebo Note Pro

Áno čítate správne. Čínska, rýchlo rastúca spoločnosť Xiaomi príde s veľmi zaujímavým marketingovým  ťahom namiereným proti spoločnosti Apple. Vyzerá to tak, že majitelia smartfónov od Applu budú môcť získať jedno zo zariadení spoločnosti Xiaomi, ak sa vzdajú svojho iPhonu. Konkrétne spoločnosť bude vymeniať iPhone 5S za Xioami Mi Note a majitelia iPhonov 6 alebo 6 Plus budú mať možnosť si svoje zariadenie vymeniť za výkonnejší Xiaomi Mi Note Pro. Správy dokonca hovoria, že táto výmena bude možná bez ohľadu na to, v akom stave sa iPhone bude nachádzať. Napriek tomu však predpokladáme, že by mali byť iPhony minimálne funkčné.

Apple Iphone 6 Plus 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Ďalšie správy hovoria, že sa Xiaomi chystá vydať v Apple App Store aplikáciu, ktorá by mala uľahčiť prechod z iPhonu na Xiaomi zariadenia jednoduchým prenosom dát z jedného zariadenia do druhého. Touto aktivitou tak chce ešte viac podporiť svoj výmenný program.

To, kde všade bude výmenný program dostupný zatiaľ nevieme, ale predpokladáme, že spočiatku bude dostupný len v Číne. Čo vy na to? Vymenili by ste iPhone 6 za Xiaomi Mi Note Pro?

Zdroj: Gsmarena.com

Pre vždy najnovšie info lajknite FónyzČíny.sk na Facebooku!

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Palo Chovan
Študent ekonomickej fakulty UMB, ktorého už pár rokov zaujímajú moderné technológie a hlavne tie mobilné. K písaniu článkov som sa dostal hlavne vďaka portálu Androidnews.sk a aj to o mne napovedá, že preferujem predovšetkým Android. Samozrejme nepohŕdnem ani inými OS, ktoré majú čo ponúknuť. Okrem písania článkov, si vo voľnom čase zahrám nejakú tú hru, či už na tablete alebo Xboxe.