Áno čítate správne. Čínska, rýchlo rastúca spoločnosť Xiaomi príde s veľmi zaujímavým marketingovým  ťahom namiereným proti spoločnosti Apple. Vyzerá to tak, že majitelia smartfónov od Applu budú môcť získať jedno zo zariadení spoločnosti Xiaomi, ak sa vzdajú svojho iPhonu. Konkrétne spoločnosť bude vymeniať iPhone 5S za Xioami Mi Note a majitelia iPhonov 6 alebo 6 Plus budú mať možnosť si svoje zariadenie vymeniť za výkonnejší Xiaomi Mi Note Pro. Správy dokonca hovoria, že táto výmena bude možná bez ohľadu na to, v akom stave sa iPhone bude nachádzať. Napriek tomu však predpokladáme, že by mali byť iPhony minimálne funkčné.

Apple Iphone 6 Plus 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Ďalšie správy hovoria, že sa Xiaomi chystá vydať v Apple App Store aplikáciu, ktorá by mala uľahčiť prechod z iPhonu na Xiaomi zariadenia jednoduchým prenosom dát z jedného zariadenia do druhého. Touto aktivitou tak chce ešte viac podporiť svoj výmenný program.

To, kde všade bude výmenný program dostupný zatiaľ nevieme, ale predpokladáme, že spočiatku bude dostupný len v Číne. Čo vy na to? Vymenili by ste iPhone 6 za Xiaomi Mi Note Pro?

Zdroj: Gsmarena.com

Pre vždy najnovšie info lajknite FónyzČíny.sk na Facebooku!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP