banner-minote-pro
Pár dní dozadu sme vás informovali o novej, väčšej aktualizácii vtedajšej nadstavby MIUI 7. Globálny stabilný build novej verzie MIUI 7.1 Xiaomi začalo vypúšťať pre množstvo svojich smartfónov.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Xiaomi už vypustilo OTA aktualizáciu na najnovšiu verziu vlastnej nadstavby. Asi najväčším sklamaním tejto aktualizácie je verzia Androidu, na ktorej je založená. Hovorilo sa o príchode najnovšieho Androidu 6.0 Marshmallow, no nestalo sa tak. MIUI 7.1 je tak stále založené na starom Androide 4.4 KitKat. Aktualizácia je dostupná pre nasledovné modely: Xiaomi Mi3, Xiaomi Mi4, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi4i, Xiaomi Redmi Note 4G, Xiaomi Redmi 2, Xiaomi Redmi 2 Pro, Xiaomi Redmi 1S, Xiaomi Redmi Note Prime, Xiaomi Redmi Note 2, Xiaomi Redmi Note 3G a Xiaomi Mi Pad. Vzhľadom na to, že ide o aktualizáciu priamo od Xiaomi, český ani slovenský jazyk v systéme nenájdeme.

Xiaomi MiNote 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>miui-7-1-minote

MIUI 7.1 na Mi Note a Redmi Note 2

Aké novinky teda prináša nová verzia stabilnej nadstavby MIUI 7.1?

  • Prehliadač súborov prináša podporu skrytých zložiek
  • Nový nástroj pre editáciu fotografií v Galérii
  • Nový Mi Drop uľahčuje zdieľanie súborov s blízkymi zariadeniami
  • Šetrič dát umožňuje ušetriť až 50% vašich mobilných dát
  • Dostupných 6 veľkostí textu v systéme

Zatiaľ nevieme, kedy bude nová verzia MIUI dostupná aj v slovenskom a českom jazyku. Pre viac informácií o preklade sledujte komunitu miuios.cz. Ak si chcete MIUI 7.1 vyskúšať už teraz, môžete si ho do svojho smartfónu flashnúť manuálne (len pre skúsených používateľov!). Odkazy na stiahnutie nájdete na oficiálnom anglickom MIUI fóre.

miui-7-1-changelog2

Zdroj: Phonearena.com, MIUI

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP