Xiaomi ma na svedomí množstvo inteligentných gadgetov. Jedným z nich sú aj tenisky Mijia Sneakers.Teraz si môžeš kúpiť už ich tretiu generáciu za skvelú cenu prostredníctvom zaujímavej zľavy.

Pokiaľ hľadáš moderné a pohodlné tenisky na šport či bežné používanie, určite neprehliadni Xiaomi Mijia Sneakers 3. Ide už o tretiu generáciu veľmi úspešných tenisiek. Kúpiť si ich teraz môžeš za skvelú cenu 39 € s kupónom BGHU659 a dopravou EU Priority Line bez ďalších poplatkov navyše.

Kúpiť Xiaomi Mijia Sneakers 3 za 39  s kupónom BGHU659

Pre šport či každodennú pohodu

Nová generácia tenisiek Xiaomi Mijia Sneakers 3 prichádza s mierne zmeneným dizajnom, ktorý sa od predchádzajúcej generácie príliš nezmenil, naopak, posilnil technológiu výroby a materiálov. Tenisky sú totižto vyrobené špeciálnou technológiou Uni-moulding 2.0, ktorá spája 6 druhov materiálov do jedného kusa.

Tenisky sú tak oproti klasickému výrobnému procesu lepenia materiálov, vďaka technológii Uni-moulding 2.0, pevné a odolné, čo sa následne prejavuje aj na pohodlí pri nosení. Navyše, použité materiály sú ľahko ohybné a výborne fixujú chodidlo, vďaka čomu redukujú zranenia vyplývajúce z náročnejších športových aktivít.

Fixácia je dosiahnutá vďaka takzvanému systému desiatich rybích kostí, ktoré vytvoria 360° fixovanie chodidiel a absorpciu nárazov. Žiaden zložitý terén tak nebude tvojou prekážkou. Xiaomi Mijia Sneakers 3 sú dostupné v troch rôznych farbách a v zaujímavej povrchovej štruktúre. Tvoje nohy sa ti za tieto tenisky určite odvďačia.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom