[Foto] Xiaomi rozobralo prémiový Mi Note Pro, takto vyzerá zvnútra

Mi Note Pro bol spoločnosťou Xiaomi oficiálne uvedený na trh len pred pár hodinami, no Xiaomi nám už tento prémiový smartfón ukázalo aj zvnútra. Spoločnosť na svojej facebook stránke zverejnila fotografie z demontáže tejto horúcej novinky. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Xiaomi Mi Note Pro prichádza s unibody konštrukciou, čo znamená, že rozobrať ho nebude práve najľahšie. V Xiaomi však vedia, čo robia, a tak nám prinášajú pohľad na tento naozaj luxusný smartfón aj zvnútra. Všetky súčiastky, ktoré v Mi Note Pro nájdeme, sú osadené do kovového šasi, ktoré zvonka z oboch strán kryje zakrivené sklo. Šasi má hrúbku len 4,1 mm, pričom celková hrúbka konštrukcie Mi Note Pro je len 6,95 mm.

Nižšie nájdete fotografie z postupu demontáže Xiaomi Mi Note Pro.

Po hardvérovej stránke prichádza Mi Note Pro s najlepším hardvérom súčasnosti. Na prednej strane sa týči 5,7″ displej s vysokým 2K rozlíšením, zatiaľ čo osemjadrový procesor Snapdragon 810 s taktom 2 GHz poháňa tento smartfón. Mi Note Pro však prichádza s vylepšenou verziou tohto procesora, Snapdragon 810 v2.1, ktorý dosahuje oveľa vyšší výkon ako predchádzajúca verzia a tiež tu bolo vyriešené prehrievanie. Staršiu verziu tohto CPU využíva HTC One M9 či LG G Flex 2. Okrem výkonného procesora Mi Note Pro prichádza so 4 GB RAM, 64 GB vnútornou pamäťou, 13 MPx Sony fotoaparátom s OIS a duálnym LED bleskom, predným 4 UltraPixel fotoaparátom a 3090 mAh batériou s funkciou rýchleho nabíjania.

Xiaomi Mi Note Pro kúpite najlacnejšie v tomto obchode

Mi Note Pro je nepochybne jeden z tých najzaujímavejších čínskych smartfónov zatiaľ. Ak máte záujem o tento smartfón, predobjednať si ho môžete u nášho partnera, iBuygou.com, za cenu približne 576 €. Naskladnenie tohto smartfónu očakávajú 14. mája, pričom prednosť budú mať predobjednávky. Čím skôr si teda smartfón predobjednáte, tým skôr ho budete mať doma.

Zdroj: Facebook Xiaomi

Pošli nám TIP na článok