Xiaomi Redmi Note 2 Pro bude nakoniec Redmi Note 3, príde s 3 GB RAM a oveľa viac

banner-redmi-note2
Najočakávanejšia udalosť medzi fanúšikmi čínskeho giganta Xiaomi sa bude konať už zajtra, 24. novembra, a na verejnosť uniklo niekoľko nových detailov. Hlavným bodom zajtrajšieho programu bude pravdepodobne Xiaomi Redmi Note 3.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Verejnosť sa už dozvedela o možnom dizajne novinky vďaka niekoľkým fotografiám, ktoré obleteli svet. Certifikačný úrad TENAA však dnes priniesol nové informácie, ktoré nám priblížili výbavu z  trochu podrobnejšieho hľadiska. Konečne sme sa dozvedeli aj oficiálny názov novinky, ktorý bude nakoniec Xiaomi Redmi Note 3. Dočkať by sme sa mali 5,5-palcového FullHD displeja, MediaTek Helio X10 procesora, veľkej 4000 mAh batérie, 13 MPx fotoaparátu a samozrejme aj snímača odtlačkov prstov, pričom Redmi Note 3 bude úplne prvý smartfón od Xiaomi s takýmto zabezpečením. Informácie z úradu TENAA tiež potvrdili existenciu dvoch verzií novinky, 16 GB s 2 GB RAM a 32 GB s 3 GB RAM. Mnoho fanúšikov však očakáva aj predstavenie vlajkovej lode Xiaomi Mi5, no podľa nás je tento scenár čoraz viac nepravdepodobný.

Xiaomi Redmi Note 2 32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi-redmi-note-2-pro-teaser


redmi-note-3-predstavenie-2

Dnes sme sa však dočkali aj obrázku, ktorý naznačuje predstavenie neznámeho typu gadgetu. Pravdepodobne pôjde o čističku vody od Xiaomi, čo by nemal byť jediný nový gadget, ktorý spoločnosť zajtra predstaví. No nechajme sa prekvapiť a každý poriadny fanúšik by sa mal na zajtrajšok svedomito pripraviť, nakoľko to bude krásne zakončenie technologického roka 2015, minimálne po stránke čínskych smartfónov. Predstavenie začína zajtra, 24. novembra o 7:00 nášho času.

xiaomi gadget

Zdroj: Phonearena.com, Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]