Dnes tu máme pre teba ponuku, ktorá sa len tak neodmieta. Na chuť si príde každý správny technologický nadšenec, ktorému čínske zariadenia a značka Xiaomi nie sú cudzie. Perfektný Xiaomi Mi Notebook Pro, ale aj Mi Note 2, ktorý je dostupný za historicky najnižšiu cenu v Európe.

Značku Xiaomi hádam nikomu nie je potrebné bližšie predstavovať. Je známa všade vo svete, a to hlavne pre vysokú kvalitu svojich zariadení a nízku cenu, ktorá je lákadlom pre mnohých. Nižšie ti preto predstavíme dvojicu skvelých zariadení, ktoré sú aktuálne v parádnych zľavách.

Xiaomi Mi Note 2 64 GB (EU sklad)

Cena: 213 €

Niekdajšia vlajková loď spoločnosti, ktorá má aj dnes stále čo ponúknuť. Navyše s takouto cenovkou poráža aj niektorých súperov z vlastných rád. V dobe keď bol tento smartfón predstavený, spôsobil doslova ošiaľ. Zahnutý OLED displej s uhlopriečkou 5,7″ vedel zaujať hneď na prvý pohľad. Keď sa k tomu pridal Snapdragon 821 a 4 GB RAM, išlo o jasnú voľbu a Mi Note 2 sa mohol bezproblémov rovnať vlajkovým lodiam ostatných výrobcov. Cenovka však bola nastavená trochu viac (na pomery Xiaomi), no teraz ča to nemusí vôbec trápiť, nakoľko je smartfón dostupný za historicky najnižšiu cenu a to priamo z európskeho skladu.

Kúpiť Xiaomi Mi Note 2 za historicky najnižších 213 € z EU skladu
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Okrem iného sa môže pri tomto smartfóne tešiť na obrovskú, 4070 mAh batériu s podporou rýchleho nabíjania, ktorá ti zabezpečí dlhú dobu používania. Nechýba podpora dual SIM s podporou základných LTE sietí v Európe (bez 800 MHz). Všetky ďalšie podrobnosti a pocity z používania Xiaomi Mi Note 2 si môžeš prečítať v našej recenzii.

Xiaomi Mi Notebook Pro

Cena: 674 €

Či už si čerstvý maturant, ktorý pokračuje na vysokú školu a hľadá si nový notebook k štúdiu, alebp ti skrátka ten starý už dosluhuje, určite ti odporúčame vziať do úvahy aj tento kúsok od Xiaomi. Čínsky MacBook, ako ho mnohí nazývajú, ponúka nekompromisný výkon a to vďaka štvorjadrovému procesoru Intel Core i5-8250U, ktorého dopĺňa 8 GB RAM, 2 GB grafická karta Nvidia MX150 či 256 GB M2.SATA disk. Spracovanie je na veľmi dobrej úrovni a nádherný IPS displej ťa ihneď po otvorení vtiahne do online sveta.

Kúpiť Xiaomi Mi Notebook Pro s Intel Core i5 a 8 GB RAM za 674 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Xiaomi Mi Notebook Pro
Zobraziť celú galériu (1)
Kristián Hrušovský / FonTech

Z ďalších vlastností je nutné spomenúť bleskurýchlu čítačku odtlačkov prstov, kvalitné stereo reproduktory Harman/Kardon a 8000 mAh batériu, ktorá ti zaručí až 8 hodinovú výdrž na jedno nabitie. Aj v tomto prípade ti určite pomôže naša recenzia, v ktorej sme tento notebook kompletne otestovali.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom