Pri kúpe pera na písanie väčšinou vôbec nerozmýšľame a siahneme po akomkoľvek potichu si hovoriac: „veď hlavne nech píše“. Narozdiel od smartfónov a iných spotrebičov, pri perách nie je okrem hrúbky tuhy veľa špecifikácií na porovnávanie.

Aj napriek tomu sa ale perá delia na tie kvalitnejšie a na tie nekvalitnejšie. Tak ako pri všetkých produktoch, Xiaomi si dáva záležať aj na kvalite takých produktov, akými sú perá.

Na prvý pohľad obyčajné pero, no z davu vyčnieva

Dnes si preto predstavíme pero od MIJIA, čo je podznačka spoločnosti Xiaomi. Čím je teda také výnimočné? V prvom rade je to už samotný vzhľad, ktorý sa riadi príslovím „menej je niekedy viac“. Ten pôsobí minimalisticky a dodáva peru dostatočné množstvo elegancie. Hrúbka celého pera je 9,5 milimetrov, čo je tak akurát pre dokonalé uchopenie a komfort pri písaní.


zdroj fotografie: Xiaomi

Nenechaj si ujsť
Xiaomi má ďalší bláznivý gadget, ktorý všetci chcú. Dáždnik s „automatikou“

Tuha sa z pera vysúva otočením vrchnej časti o 120 stupňov. Vo vnútri pera sa nachádza náplň importovaná zo Švajčiarska, pričom obsahuje atrament z Japonska. Aj keď je teda pero poskladané čínskou spoločnosťou, v skutočnosti sa v ňom nachádzajú len prvotriedne komponenty. Náplň obsahuje čierny atrament a vytvára čiary o hrúbke 0,5 milimetrov. Písanie s týmto perom ide teda naozaj veľmi hladko a slabšiu viditeľnosť písma alebo vynechávanie toto pero vôbec nepozná.


zdroj fotografie: Xiaomi

Cena takmer ako v Číne

Mohlo by sa zdať, že takéto pero môže oproti bežným stáť „majland“ a jeho kúpa sa až tak neoplatí, keďže, koniec koncov, je to stále iba pero. Avšak vôbec to nie je pravda, keďže Xiaomi pero stojí menej ako mnohé iné perá, ktoré si môžeš bežne kúpiť v papiernictve. Aj keď čierne prevedenie pera je už nadobro vypredané, biele sa stále predáva za vynikajúcu cenu.

Kúpiť kvalitné Xiaomi pero za smiešne 1,6 €
Zľavový kupón harvestsk2

Najvýhodnejšie ho momentálne ponúka e-shop GearBest, a to za smiešnych 1,6 €. Pre kúpu pera za takúto cenu sa stačí prihlásiť do e-shopu a použiť kupón harvestsk2. Ďalej odporúčame pri objednávke zvoliť ako spôsob doručenia belgickú poštu, keďže tá vychádza iba na 30 centov. Pre porovnanie, v domovskej Číne sa toto pero predáva za 9,9 yuanov, čo je v prepočte 1,2 €.

Kupón je možné aplikovať v košíku:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom