Spoločnosť Xiaomi má vo svojej pestrej ponuke zariadení a gadgetov skrytý aj jedinečný dáždnik z kvalitných materiálov, ktorý bol v Číne predstavený len pred pár dňami. Ten ťa dokáže ochrániť aj počas lejaku a disponuje šikovnou funkciou, s ktorou sa už nebudeš musieť trápiť jeho zatváraním.

Čínska spoločnosť Xiaomi odvádza kus skvelej práce pri výrobe svojich kvalitných smartfónov a iných zariadení. Z času na čas však z jej dielne uzrieme aj produkt, ktorý sa svojím účelom využitia z kategórie elektroniky úplne vymyká. Presne takým je aj nový dáždnik z produkcie dcérskej firmy Mijia. Jeho precízne vyrobená konštrukcia z hliníka a sklenených vláken mu poskytuje nielen dostatočnú pevnosť, ale tiež elegantné prevedenie.

Xiaomi dáždnikzdroj fotografie: Xiaomi

Kvalitné materiály a automatika

Tieto materiály však prinášajú výhodu aj v podobe nízkej hmotnosti, ktorá činí len 420 g. Ochranu pred dažďovými kvapkami zabezpečuje polyesterová látka, ktorá dokonca dokáže počas slnečných dní z lúčov odraziť aj ultrafialové žiarenie. Pri roztvorení sa dáždnik dokáže roztiahnuť až do priemeru viac ako 1 m a jeho výška od rukoväte je 66 cm. Pokiaľ ho ale používateľ nevyužíva, pomocou jediného tlačidla môže tento šikovný dáždnik otvoriť aj zatvoriť.

zdroj fotografie: Xiaomi

Nechýba ani lákavá cenovka

Samootvárací mechanizmus je zabezpečený špeciálnym systémom, ktorý zaručuje, že dáždnik znova sám „nevystrelí“. Jeho rozmery sa po zložení zmenšia na 33,6 x 5,9 x 5,9 cm. Vďaka tomu z neho robia kompaktný kúsok, ktorý si tak pokojne môžeš odložiť aj do tašky či kabelky.

Xiaomi dáždnikzdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť Xiaomi dáždnik za 20 €

Šikovný Xiaomi dáždnik je teraz dostupný v e-shope Zapals.com za príjemnú cenu 20 €, pričom doprava je zadarmo. S ním sa tak už nemusíš spoliehať na nekvalitné dáždniky, ktoré sa po pár mesiacoch rozpadnú. Ten od Xiaomi ti poskytne ochranu pred dažďom a slnkom, a to všetko zvládne s elegantným prevedením vhodným pre dámy, ale aj pre gentlemanov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom