[Dohady] Xiaomi Mi5 príde po grandióznom predstavení Snapdragonu 820 už v decembri!

banner-xiaomi-mi4c
Rok 2015 je takmer na konci a väčšina výrobcov už svoje vlajkové lode pre tento rok predstavilo. Medzi nimi však chýba najväčší čínsky výrobca Xiaomi, ktorého pripravovaný Xiaomi Mi5 už netrpezlivo očakáva milióny ľudí.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Po nejakom čase tu máme opäť nové informácie o najočakávanejšom čínskom smartfóne, Xiaomi Mi5. Ten bude podľa najnovších správ debutovať spolu so Snapdragonom 820 už začiatkom decembra. Qualcomm totižto najnovší Snapdragon 820 ešte oficiálne nepredstavil, čo sa pravdepodobne zmení už 3. decembra. A keďže Xiaomi so spoločnosťou Qualcomm úzko spolupracuje, objavili sa dohady, že spolu s novým procesorom príde v tento istý dátum aj práve spomínaný Xiaomi Mi5.

XIAOMI Mi4 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Bohužiaľ, táto informácie je nepotvrdená a je otázne, či sa tak naozaj stane. Ani Qualcomm totižto ešte neoznámil presný dátum predstavenia nového Snapdragonu 820, no podľa zdroja sa to dozvieme už tento mesiac. Čo sa týka špecifikácií najnovšieho Xiaomi Mi5, okrem Snapdragon 820 procesora sa očakáva o niečo väčší, 5,2″ displej s FullHD / QuadHD rozlíšením, 4 GB operačná pamäť RAM či 16 MPx fotoaparát. Displej Xiaomi Mi5 by tiež mohol prísť s technológiou podobnou ForceTouch v Huawei Mate S alebo 3D Touch v iPhone 6S.

Zdroj: Phonearena.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]
  • stanley

    a co pamatovky uz ich konecne bude mat alebo pride zas len s pevnymi pamatami ako stale?

    • VDJ Milda

      oni do toho pametovky davat nebudou a maji k tomu jasny duvod stejne jako to nedela Aple .