banner-redmi-note2Každý poriadny fanúšik čínskych smartfónov očakával 24. novembra predstavenie novej vlajkovej lode Xiaomi Mi5. Mnohí si tak chceli spríjemniť Vianoce a dopriať si nový nadupaný smartfón. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Xiaomi sa však rozhodlo inak a namiesto Mi5-ky uviedlo dvojicu nových zariadení. Nový hráč strednej triedy Xiaomi Redmi Note 3 a titána medzi tabletmi v podobe Xiaomi Mi Pad 2. Fanúšikovia sa však pýtajú, kde je toľko očakávaná Mi5-ka. Výrobca dnes vyslal k verejnosti informáciu, že na novinke pracuje obrovské množstvo ľudí už viac ako jeden rok. Najlepší dizajnéri a inžinieri spoločnosti sa plne sústreďujú na dokončenie novej vlajkovej lode. Čínsky analytici očakávajú novinku už v januári budúceho roka, čo je vzhľadom k okolnostiam celkom podarený dátum.

xiaomi-mi5-2

Doteraz vieme, že Xiaomi Mi5 príde s procesorom Snapdragon 820, 4 GB pamäťou RAM, 5,2-palcovým FullHD displejom a trochu prekvapujúcou batériou o kapacite 3000 mAh. Bohužiaľ, týmito špekuláciami spoločnosť stráca potencionálnych zákazníkov, ktorý prechádzajú ku konkurencii.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP