Xiaomi po úspešnom modeli Mi4, ktorý patril medzi klenoty minulého roka, sa pripravuje na predstavenie nového nástupcu, Xiaomi Mi5. Podľa posledných informácií Xiaomi predstaví hneď 2 vlajkové lode a každá príde s odlišnou uhlopriečkou displeja.

[/blockquote]

XIAOMI Mi4 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Niet pochýb o tom, že nové Xiaomi Mi5 bude v sebe ukrývať to najlepšie, čo momentálne môžeme nájsť na trhu. Výbava bude zahŕňať 5,2-palcový 2K displej vložený do tela vyrobeného zo špičkových materiálov. Výkon bude dodávať Snapdragon 810 so 4 GB operačnej pamäte RAM. Toto výkonnostné monštrum by mala živiť batéria o kapacite 3000 mAh. Na zadnej strane sa bude nachádzať 16 MPx fotoaparát. Ani nová Mi5-ka sa nechce nechať zahanbiť v oblasti zabezpečenia a príde na trh so snímačom odtlačkov prstov.

xiaomi-mi5
Pre mnohých je možno prekvapením, že Xiaomi uvedie tento rok nakoniec až 2 vlajkové lode. Nové Xiaomi Mi5 Plus, ako znie názov novinky, príde na trh so 6-palcovým 2K displejom a podobnými špecifikáciami, ako klasická Mi5-ka. Mi5 Plus bude tiež patriť do kategórie smartfónov, ktoré prídu s bezrámikovým displejom. Momentálne toho veľa ešte nevieme, no očakávame predstavenie podrobnejších špecifikácií v nasledujúcich týždňoch.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Určite sa zhodneme, že nové Mi5 a Mi5 Plus by mali zaútočiť na popredné miesta v celosvetových predajoch a mali by byť ťahúňmi spoločnosti. Očakávané predstavenie je naplánované na mesiac júl, podobne ako v prípade minuloročnej Mi4.

Uvažovali by ste nad kúpou Mi5 alebo Mi5 Plus? Preferujete radšej väčšie displeje alebo ste zástancom kompaktných rozmerov?

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP