Xiaomi Mi3, Mi4 a Mi Note dostanú najnovší Android 6.0 už budúci týždeň

banner-minote
Spoločnosť Xiaomi je známa asi najlepšou softvérovou podporou pre každé svoje zariadenia, keďže aktualizácie na ich zariadenia vychádzajú každý piatok. Sú to však aktualizácie, ktoré väčšinou opravujú menšie chyby, no Xiaomi má teraz nachystaný naozaj veľký update. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Majitelia zariadení Xiaomi Mi3, Xiaomi Mi4 a Mi Note sa môžu tešiť na najnovší Android 6.0 Marshmallow, ktorý výrobca pre túto trojicu zariadení vydá už čoskoro. Xiaomi Mi4 by malo update dostať už budúci piatok, Mi3 a Mi Note o niečo neskôr. Jedna z najpopulárnejších Custom ROM pre Android, MIUI, sa tak zaradí medzi ďalšie ROM-ky, ktoré sú postavené na najnovšom mobilnom OS od Google.

XIAOMI Mi4 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


 

xiaomi-mi4-android-6

Zatiaľ nie je známe, aké novinky prinesie Android 6.0 do prostredia MIUI 7, no samotný Android Marshmallow prináša hlavné vylepšenia v oblasti používateľského zážitku. Android 6.0 Marshmallow po novom prináša aj inteligentnú kontrolu nad povoleniami aplikácií, ktoré už však MIUI dlhú dobu integruje, natívnu podporu 64-bitovej ARMv8 architektúry a snímačov odtlačkov prstov. Kompletný zoznam noviniek Androidu 6.0 nájdete v našom podrobnom článku.

Zdroj: Gizchina.com, Miuios.cz

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]
 • nadsenec

  Sú to však aktualizácie, ktoré väčšinou opravujú menšie chyby, ….

  K tomu by sa dalo pridať : a vyrábajú väčšie chyby. Stačí si pozrieť komentáre na česko-slovenskom fóre.
  Ak táto verzia bude fungovať, tak to bude naozaj vianočný zázrak.

  • Martin

   ja tyzdenne updaty na mi4c a telefon pouzivam aj ako sluzobny a som velmi VELMI spokojny