banner-minote
Spoločnosť Xiaomi je známa asi najlepšou softvérovou podporou pre každé svoje zariadenia, keďže aktualizácie na ich zariadenia vychádzajú každý piatok. Sú to však aktualizácie, ktoré väčšinou opravujú menšie chyby, no Xiaomi má teraz nachystaný naozaj veľký update. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Majitelia zariadení Xiaomi Mi3, Xiaomi Mi4 a Mi Note sa môžu tešiť na najnovší Android 6.0 Marshmallow, ktorý výrobca pre túto trojicu zariadení vydá už čoskoro. Xiaomi Mi4 by malo update dostať už budúci piatok, Mi3 a Mi Note o niečo neskôr. Jedna z najpopulárnejších Custom ROM pre Android, MIUI, sa tak zaradí medzi ďalšie ROM-ky, ktoré sú postavené na najnovšom mobilnom OS od Google.

XIAOMI Mi4 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


 

xiaomi-mi4-android-6

Zatiaľ nie je známe, aké novinky prinesie Android 6.0 do prostredia MIUI 7, no samotný Android Marshmallow prináša hlavné vylepšenia v oblasti používateľského zážitku. Android 6.0 Marshmallow po novom prináša aj inteligentnú kontrolu nad povoleniami aplikácií, ktoré už však MIUI dlhú dobu integruje, natívnu podporu 64-bitovej ARMv8 architektúry a snímačov odtlačkov prstov. Kompletný zoznam noviniek Androidu 6.0 nájdete v našom podrobnom článku.

Zdroj: Gizchina.com, Miuios.cz

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP