Trápia ťa dlhodobo problémy s internetom v domácnosti? Slabý signál, nedostatočná rýchlosť alebo časté výpadky? Pokiaľ používanie internetu znepríjemňujú tieto problémy aj tebe, je na čase sa ich zbaviť. 

Jedným z najlepších a najefektívnejších riešením je kúpa nového, ale poriadneho routra. Ak sa v ponuke nevyznáš alebo sa ti všetky lepšie modely zdajú byť príliš drahé, máme pre teba tip na univerzálne riešenie.

Skvelá rýchlosť a silné Wi-Fi

Hneď prvá vlastnosť, ktorou router zaujme, sú podporované Wi-Fi štandardy. Okrem všetkých základných prichádza Xiaomi Mi Wi-Fi Router 3G aj so štandardom 802.11ac, vďaka ktorému dosahuje maximálna prenosová rýchlosť až 1167 Mb/s. O vysielanie signálu sa stará štvorica výkonných antén, a to samozrejme v dvoch pásmach (2.4 GHz & 5 GHz).

K plynulému chodu routra prispieva aj dvojjadrový 880 MHz procesor, 256 MB pamäť RAM a 128 MB interné úložisko. Veľkou výhodou je aj port USB 3.0, do ktorého môžeš pripojiť napríklad externý disk a k jeho obsahu sa dostaneš cez všetky zariadenia. Tie môžeš k routru pripojiť buď cez spomínané Wi-Fi alebo dva gigabitové LAN porty.

Pohodlné ovládanie cez aplikáciu

Určite sa ale nezľakni informácií o čínskom jazyku. Rozhranie v routri síce v čínštine naozaj je, avšak po spárovaní s mobilnou aplikáciou môžeš všetky dôležité nastavenia vykonávať priamo cez smartfón, a to v anglickom jazyku. Ide napríklad aj o rôzne bezpečnostné nastavenia, ktorých má router naozaj hojne a na bezpečnosť je kladený veľký dôraz.

Nechýba ani skvelá cena

Kúpiť Xiaomi Mi Wi-Fi Router 3G za 33 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Zatiaľ čo v prípade iných značiek by si za podobný router zaplatil takmer 100 €, za tento zaplatíš iba zlomok z toho. Vďaka špeciálnemu kupónu ho cez FonTech Shop kúpiš za perfektných 33 €. Ako dopravu odporúčame zvoliť Belgium Registered, ktorá je úplne zadarmo.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP