banner-mi-note-2Včera vo večerných hodinách na svojej konferencii v Las Vegas predstavilo Xiaomi svetu tri nové produkty. S najväčšou pravdepodobnosťou si už o nich na našom webe aj čítal, takže s novou Mi TV 4, routrom Xiaomi Mi Router HD a bielou verziou futuristického Mi MIXuž oboznámený.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Samostatnou kapitolou je však stánok Xiaomi, kde je možné nájsť ďalšie nové produkty, ktoré Xiaomi na konferencii vôbec nespomenulo. Takýmto spôsobom sme sa dozvedeli aj o existencii nových farebných prevedení phabletu Xiaomi Mi Note 2. Aby sme boli presnejší, jedná sa o ružovú, zelenú a fialovú farbu.

Xiaomi Mi Note 2 4GB/64GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

xiaomi-mi-note-2-nove-farby-ruzova-1
zdroj fotografie: MyDrivers

TIP: Všetky novinky z CES 2017 nájdete pod tagom „CES 2017“

Doteraz bol Mi Note 2 dostupný len v čiernom a striebornom prevedení, takže po novom by si mali ľudia môcť vybrať až z piatich farieb. Je však dôležité upozorniť, že zatiaľ nie je isté, či boli tieto smartfóny určené len pre výstavu, alebo sa naozaj dostanú na predajné pulty svetových e-shopov. Vo zvyšných špecifikáciách tejto vlajkovej lodi by nemal nastať žiadny rozdiel. Čo hovoríš na tieto nové farebné prevedenia?

zdroj fotografií: Anzhuo

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
20%
Páči sa mi to
80%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.