Kedysi vlajková loď, teraz perfektný smartfón za ešte lepší peniaz. Xiaomi Mi Note 2 môžeme nazvať aj ako legendu tejto značky, keďže ide o jediný smartfón s logom Xiaomi, ktorý prišiel so zahnutým displejom. Ponúka však oveľa viac a teraz ho kúpiš za najnižšiu cenu v Európe.

Prelomový moment

Špeciálnu cenu Xiaomi Mi Note 2 nájdeš znova len vo FonTech Shope. Aktuálne je k dispozícii v limitovanom bleskovom výpredaji verzia so 4 GB RAM a 64 GB pamäťou. Cena 208 € je absolútne najnižšia, za akú sa kedy tento smartfón v Európe predával. Takto lacný dokonca nie je ani v čínskych skladoch.

Kúpiť Xiaomi Mi Note 2 (4 GB + 64 GB) za 208 € z EU skladu
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Xiaomi Mi Note 2 je dostupný priamo v Európe, konkrétne v španielskom sklade. Doručenie tak bude trvať len 3 – 5 dní a obávať sa nemusíš ani ďalších nepríjemných colných poplatkov, nakoľko balík bude odosielaný v rámci Európy.

Pravé črty rady Mi Note

Narozdiel od Mi Note 3, staršie Mi Note 2 vyzerá už na prvý pohľad ako typický phablet rady Mi Note. Zahnutý displej na oboch stranách a obrovská uhlopriečka. Presne tieto dve vlastnosti ho dokonalo charakterizujú. Nielen na prednej, ale aj na zadnej strane sa nachádza sklo s 3D zahnutím po bokoch, vďaka ktorému vyzerá smartfón naozaj hodnotne. Prednú stranu teda vypĺňa 5.7-palcový OLED displej s FullHD rozlíšením. Toto rozlíšenie na danú uhlopriečku sa niekomu môže máliť, ale v skutočnosti je stále úplne dostatočné.

Hardvér hodný vlajkovej lode

Nenechaj si ujsť
Recenzia | Xiaomi Mi Note 2: Zahnutý elegán z Číny ako náhrada za Note 7?

Zariadenie dostalo do výkonovej výbavy ten najlepší hardvér, aký bol minulý rok k dispozícii. Stačiť však určite bude ešte na niekoľko rokov. Výbava v podobe štvorjadrového Snapdragonu 821, Adrena 530, 6 GB pamäte RAM a 128 GB úložiska hovorí za všetko. Celý hardvér navyše dáva do pohybu až 4070 mAh batéria, čo je dokonca väčšia kapacita ako v prípade Mi Note 3-ky. Operačným systémom je Android 7.0 Nougat, ktorý je prekrytý nadstavbou MIUI 9. Poteší tiež perfektný 24-bit/192kHz audio výstup do slúchadiel, DualSIM konektivita, NFC a spoľahlivý snímač odtlačkov na prednej strane. Menšou nevýhodou je iba absencia 800 MHz LTE pásma, ktorá ale nemusí každému vadiť.

Fotoaparát do každých podmienok

Xiaomi Mi Note 2 síce nedisponuje trendovým duálnym fotoaparátom, no pre dosiahnutie špičkových výsledkov mu úplne stačí aj jeden snímač. Nebavíme sa, samozrejme, o kvalite hodnej vlajkových lodí za viac ako 500 €, ale na svoju cenu ponúka smartfón viac než slušné výsledky. Veľká vďaka patrí 22.56 MPx snímaču od Sony s clonou f/2.0, elektronickou stabilizáciou videa alebo veľkosťou pixelov 1 µm. O decentné selfie fotografie sa zas stará predný 8 MPx snímač.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP