Xiaomi Mi Max na nových fotografiách. Poznáme aj detailnejšie špecifikácie a cenu!

banner-minote-pro
Vzhľadom na to, že na konferencii Xiaomi, ktorá sa bude konať 10. mája, zrejme neuvidíme predstavenie smart náramku Mi Band 2, pozornosť sa upriamila na najväčší phablet tejto spoločnosti, Xiaomi Mi Max. Nový pohľad na toto zariadenie prinášajú obrázky z certifikácie TENAA.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Doteraz sme mali možnosť vidieť prednú stranu zariadenia či už prostredníctvom krátkeho videa, na ktorom sa Mi Max objavilo, ale aj na uniknutých fotografiách. Fotografie z úradu TENAA nám tentoraz odhaľujú aj zadnú stranu zariadenia. Tie potvrdzujú celokovovú konštrukciu a zároveň odkrývajú aj umiestnenie snímača odtlačkov prstov na zadnej strane. Xiaomi Mi Max tak veľmi pripomína model Redmi Note 3, ktorý však svojím dizajnom určite nesklamal. Tradičné logo Mi bude tak isto umiestnené vzadu, spoločne s kamerou a duálnym bleskom, ktoré našli svoje umiestnenie v ľavej hornej časti zariadenia.

Xiaomi Mi Note Pro 64GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Fotografia prednej strany modelu sa prakticky zhoduje s predchádzajúcimi únikmi a uvidíme tak napríklad symetrické umiestnenie senzorov v hornej časti či 3 kapacitné tlačidlá, ktoré sa budú nachádzať pod displejom phabletu. Rámiky displeja budú tenké, avšak pozorovateľné budú čierne okraje okolo zobrazovacieho panelu.

xiaomi-mi-max-cena
Čo sa týka špecifikácií, novinka príde s obrovským 6.44-palcovým displejom s 2.5D zahnutím, ktorý ponúkne rozlíšenie 1080p. O výkon sa postará 6-jadrový procesor Snapdragon 650 spolu s 2 GB / 3 GB RAM. Mi Max bude mať aj dve pamäťové verzie, a to 16 GB a 32 GB verziu. Po fotografickej stránke bude k dispozícii 16 MPx zadný a 8 MPx predný fotoaparát. Obrovský displej by mala dlhú dobu zvládať napájať 4000 mAh batéria. Dnes sme sa dozvedeli aj, pravdepodobne, oficiálnu cenu Xiaomi Mi Max. 32 GB verzia s 3 GB RAM by mala v domovskej Číne stáť pomerne vysokých 295 €. Už o 5 dní uvidíme, či sa tieto informácie potvrdia.

Zdroj: Mydrivers.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Už počas štúdia na vysokej škole bol môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. S radosťou ich teraz testujem a najmä odhaľujem ich nedostatky. Zaujímam sa aj o témy ohľadom bezpečnosti dát a ochrany súkromia na internete. Moje postrehy a niečo zo súkromia môžeš sledovať aj na Instagrame a Twitteri (@l_u_p_t_i). E-mail: [email protected]