Priamo z výrobnej linky prichádzajú zlé správy ohľadom náramku Xiaomi Mi Band 2

banner-redmi3pro
Už to vyzeralo tak, že nás do predstavenia nových produktov Xiaomi, ktoré sa bude konať 10. mája, nič neprekvapí, no bohužiaľ, opak sa stáva pravdou. Dnes sa k nám dostali informácie o problémoch s výrobou nového fitness náramku a oficiálne predstavenie verejnosti sa na nešpecifikovaný čas odkladá. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

CEO spoločnosti Huami, pán Huang Wang, oznámil na sociálnej sieti Weibo zlé správy. Masová produkcia Xiaomi Mi Band 2 narazila na vážne problémy pri výrobe a spolu so Xiaomi si nechcú dovoliť žiadne zaváhanie. Na Xiaomi sa musíme pozerať ako na hlavného výrobcu pre čínsky trh, ktorý je obrovský a aj sebe menšia chyba môže značne narušiť finančnú stabilitu tohto giganta, obzvlášť pri novej generácii historicky najúspešnejšieho fitness náramku na svete. Zlé správy neskôr potvrdil aj sám CEO Xiaomi, ktorý sa ospravedlňoval fanúšikom a ubezpečil ich, že odklad nebude až tak drastický.

Xiaomi MiBand 1S môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>mi-band-2-real

Najnovšia fotografia, ktorú máme k dispozícii

Pravdepodobne sa bude jednať o mesačný odklad a novinka bude predstavená na samostatnej udalosti. Fanúšikovia Xiaomi nemusia veľmi smútiť a spoločnosť si pre nich pripravila na 10. máj aj iné prekvapenia. Tešiť sa teda môžeme na nový smartfón Xiaomi Mi Max so 6,4-palcovým displejom a nebude chýbať ani nová verzia nadstavby MIUI, MIUI 8. Pre všetkých fanúšikov ešte raz pripomíname dátum 10. máj a určite nás v tento deň sledujte, nakoľko vám prinesieme exkluzívne podrobnosti.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]