Najnovší render Xiaomi Max ukazuje použitie celokovového tela

banner-redmi3pro
Do predstavenia zatiaľ najväčšieho smartfónu od Xiaomi, Xiaomi Max, nám zostáva ešte 8 dní. Táto novinka určite nebude pre každého a primárne bude zacielená len na istý segment používateľov, ktorí hľadajú ozaj obrovské zariadenie.  

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Pri predstavení nás určite neprekvapí uhlopriečka displeja, ktorá bola už niekoľkokrát naznačená a tešiť sa môžeme na obrovský 6,4-palcový panel s FullHD rozlíšením. Otázka však visí nad dizajnom, ktorý stále prechádza rôznymi špekuláciami. Podľa najnovších renderov spoločnosť siahne po celokovovom dizajne, ktorý sa bude mierne odlišovať od vlajkovej lode Xiaomi Mi5. Na prvý pohľad si ihneď všimneme chýbajúci snímač odtlačkov prstov. Ten si stále nenašiel svoje stabilné miesto a je veľmi logickým krokom, že integrovanie v domovskom tlačidle by bolo mierne nepraktické. Xiaomi nás teda necháva na pochybách a po tomto odhalení tu je značná možnosť, že sa dočkáme umiestnenia snímača na zadnej časti.

Xiaomi Mi Note Pro 64GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


mi-max-render-new

Spodnú časť Xiaomi Max zavŕšia tradičné kapacitné tlačidlá. Rendery spred 2 týždňov taktiež ukázali celý rám zariadenia v plnej kráse a model Max bude ozajstným obrom. Posledné informácie, ktoré máme aktuálne k dispozícii oznamujú, že novinka príde v dvoch mierne odlišných verziách, s 2 GB RAM a 16 GB interným úložiskom, respektíve s 3 GB RAM a 32 GB úložiskom. Hnacím motorom sa stane výkonný procesor Snapdragon 650. Nezabúdajte, že predstavenie sa teda koná už 10. mája a spolu s novým smartfónom môžeme očakávať aj MIUI 8 a novú generáciu fitness náramku Mi Band, Mi Band 2.

xiaomi-max

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]