Bohaté portfólio Xiaomi produktov sa snaží vyhovieť všetkým zákazníkom, ktorí si potrpia na kvalitu za nízke ceny. Do ponuky smartfónov tohto výrobcu pribudol v lete aj model, ktorý zaujme najmä svojimi obrími rozmermi. Najväčšie Xiaomi Mi Max 3 ponúka masívnu obrazovku, spolu so skvelým hardvérom, pričom ho teraz kúpime priamo z EU skladu.

Dorazil už aj do EU skladu

Za Xiaomi Mi Max 3 vo verzii so 4 GB RAM a 64 GB ROM zákazník zaplatí len 238 €. Pri doručení sa navyše nikto nemusí báť poplatkov, keďže balík je odosielaný z európskeho skladu. Tento obrovský smartfón s fantastickou výbavou je tak jedným z najlepších kúskov strednej triedy, ktorý chce zaujať najmä fanúšikov veľkých obrazoviek.

Kúpiť Xiaomi Mi Max 3 64 GB za 238 € z EU skladu
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Zaujímavosťou je, že Mi Max 3 je aktuálne v EU sklade takmer o 30 € lacnejší, ako v ďalekom čínskom sklade. Táto cena tu však nebude navždy a preto by si sa mal s kúpou poponáhľať.

Obor s perfektnou výbavou

Fanúšikovia kompaktných smartfónov budú pri tomto kúsku len krútiť hlavami, pretože jeho rozmery sú skutočne veľké. Nové Xiaomi Mi Max 3 nie je žiadny „drobec“ a konštrukcia o rozmeroch 176,15 x 87,4 x 7,9 mm si bude pri používaní často vyžadovať obe ruky. Aj keď tento model láme svojou veľkosťou zaužívané štandardy, rozhodne si medzi zákazníkmi našiel svoje miesto.

Najväčšiu pozornosť pri používaní púta veľký 6,99″ FullHD+ IPS displej, ktorý sa neadaptoval známemu trendu výrezu obrazovky. Vôkol nej teda stále nájdeme nejaký ten rámik, no to celkovému dizajnu tohto modelu vôbec neuberá na kráse. Celokovová konštrukcia tohto obra strednej triedy nemusí padnúť do rúk každému, no po výkonovej stránke toto Xiaomi Mi Max 3 priemernému používateľovi vyhovie.

O výkon sa v tomto prípade stará procesor Snapdragon 636, ktorý spolupracuje so 4 GB operačnou RAM pamäťou vo verzii so 64 GB interným úložiskom s možnosťou rozšírenia cez microSD kartu. Zahanbiť sa však nenechá ani po fotografickej stránke, kde ponúka vzadu duálny 12 MPx a 5 MPx fotoaparát s podporou umelej inteligencie a možnosťou natáčania 4K videa. Tento digitálny pomocník dokáže pri fotení rozoznať až 206 scén, ktoré upraví pre čo najlepší výsledok. Rovnakým spôsobom sa snímky snaží AI vylepšovať aj v prípade predného 8 MPx selfie fotoaparátu.

Táto časť výbavy sa pritom stará aj o 2D rozpoznávanie tváre používateľa pri odomykaní smartfónu. Druhým biometrickým zabezpečovacím prvkom je zadný snímač odtlačkov prstov. Xiaomi Mi Max 3 tiež disponuje slušnou konektivitou, ktorej nechýba Wi-Fi v štandarde 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 5, ale aj plná podpora LTE sietí. S ňou si tak každý naplno užije internet aj v našich podmienkach. O napájanie tohto veľkého smartfónu sa stará veľká batéria s kapacitou až 5 500 mAh. Samozrejme podporuje aj rýchle nabíjanie Quick Charge 3.0. Výrobca pritom svoj Mi Max 3 obohatil aj o skvelé stereo reproduktory.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom