S príchodom smartfónu Mi Note, Xiaomi v januári predstavilo aj vylepšenú verziu svojho Set Top Boxu s Androidom. Po zhliadnutí prvých obrázkov sme ostali prekvapení nádherným a miniatúrnym dizajnom s veľkosťou USB nabíjačky.

[/blockquote]

Ako pri všetkých Xiaomi produktoch, aj Mi Box mini sa najprv začal predávať v domovskej Číne, kde si ho obyvatelia môžu dopriať za necelých 30 €. Krátko po štarte predaja v Číne si ho vďaka e-shopu iBuyGou.com môžete kúpiť aj na Slovensko. Ak by ste nevedeli, Mi Box mini je zariadenie, ktoré po pripojení k vašej TV z nej spraví „Smart TV“ s Androidom a vy si tak môžete užívať plnohodnotné Android hry a aplikácie. Jedinou nevýhodou tohto zariadenia je však to, že nepodporuje služby Google Play, takže si budete musieť vystačiť so vstavaným obchodom aplikácií alebo vyskúšať rovnako populárny Amazon App Store.

mi box miniMedzi špecifikácie Mi Boxu mini patrí štvorjadrový procesor MediaTek MT8685 s taktom 1.3 GHz, 1 GB RAM, 4 GB vnútornej pamäte, Dolby DTS zvuk, dual-band WIFI, Bluetooth a oveľa viac. K Mi Boxu mini dostanete aj HDMI kábel. Cena tohto šikovného zariadenia k dnešnému dňu je 47 € v partnerskom e-shope iBuyGou.com, ktorý vám objednaný tovar bez problémov doručí aj na Slovensko.

mi_box_mini

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú