Nakoľko v poslednej dobe je viac a viac smartfónov predstavených bez 3,5 mm jacku, neostáva používateľom iná možnosť, ako siahnuť po redukcii, prípadne po Bluetooth slúchadlách.

Dnes si predstavíme nové Bluetooth slúchadlá od Xiaomi, ktoré boli predstavené len nedávno. Prichádzajú v prevedení okolo uší a majú uzatvorené konštrukciu. Kúpiť ich je možné prostredníctvom e-shopu Gearbest, a to za cenu 55 €.

Kúpiť Xiaomi Mi Bluetooth slúchadlá za 55 €
Doprava bez ďalších poplatkov cez EU Express

Dostupná je pri nich aj doprava cez EU Express, čím sa odbremeníš od prípadných poplatkov. Ponuka nie je obmedzená kupónom, avšak platí už len pre posledných 45 kusov.

Dlhá výdrž a užitočné funkcie

Ako bolo napísané, slúchadlá prichádzajú s uzavretou konštrukciou a sú určené na nosenie okolo uší. Farebná varianta je len jedna a to neutrálna čierna. Náušníky sú tvorené z eko kože, zatiaľ čo ich kryt je z polyuretánu (plast). Most je zo silikónu, čím sa ľahko prispôsobí každému tvaru hlavy a je patrične odolný. Veľkosť meničov je štandardných 40 mm. Pripojiť ich je možné prostredníctvom Bluetooth 4.1. Možnosť káblového pripojenia tu nie je. Slúchadlá prichádzaj s technológiou apt-X, ktorá sa stará o bezstratový prenos zvuku. V podpore nechýba ani technológia kódovania zvuku AAC.

Prekvapia tiež dlhou výdržou, ktorá je na úrovni 10 hodín. Následné nabíjanie trvá 2,5 hodiny. Frekvenčný rozsah činí 20 Hz – 40 KHz, čo je nadpriemer. Impedancia je 30 ohm a citlivosť až 107 dB. Poteší tiež ich hmotnosť, ktorá je len 235 gramov. Prichádzajú tiež s duálnym mikrofónom, ktorý má aktívne potláčanie okolitého zvuku a šumu. Výsledkom je tak jasný a čistý hlas.

Ich ovládanie je prepracované a je situované na pravej strane slúchadiel. Stlačením pravého krytu slúchadiel pri počúvaní hudby ju prerušíš, prípadne budeš pokračovať v prehrávaní. Pri prichádzajúcom hovore zas krátkym stlačením hovor prijmeš a dlhým podržaním ho odmietneš. Stlačením tlačidla 2x aktivuješ hlasového asistenta. Na spodnej strane sa nachádza ovládanie hlasitosti. Krátkym stlačením jedného alebo druhého tlačidla hlas pridáš, prípadne uberieš. Dlhým stlačením preskočíš aktuálnu pesničku/vrátiš sa na predchádzajúcu.

Výsledná cena s dopravou cez EU Express:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom