Čakanie sa skončilo. Dlho očakávaný nástupca najpopulárnejšieho náramku Xiaomi Mi Band 2 sa konečne dočkal oficiálneho dátumu predstavenia. Potvrdil to samotný viceprezident spoločnosti a Mi Band 3 tak uvidíme už o niekoľko dní.

O chystanom náramku Xiaomi Mi Band 3 sa hovorí už istú dobu. Objavovali sa rôzne špekulácie a dátumy predstavenia, no len málo z nich ostalo potvrdených. Keď sa však počas predstavenia smartfónu Xiaomi Black Shark objavil CEO spoločnosti Lei Jun s tajomným náramkom na ruke, bolo jasné, že dátum predstavenia sa nezadržateľne blíži.

Záver mesiaca bude veľkolepý

Záver mája bude pre všetkých technologických nadšencov veľkolepý. Okrem predstavenia novej vlajkovej lode Xiaomi Mi 8 a MIUI 10 sa totiž dočkáme aj náramku Mi Band 3. Na svojom oficiálnom profile na Twitteri to potvrdil viceprezident spoločnosti Wang Xiang. No čo sa týka funkcií a dizajnu náramku, tak v tomto smere môžme stále len hádať.

Rôzne správy už dávnejšie spomínali dotykový displej (možno farebný), ktorý bude podporovať rôzne gestá. V porovnaní s predchodcom by mal tiež ponúknuť zaoblenie po stranách. Celkovo by mal byť dizajn veľmi podobný, čo však nemusí byť na nevýhodou.

Nenechaj si ujsť!
Xiaomi chystá ešte jeden nadupaný smartfón o pár dní. Toto všetko ponúkne

Nebudú chýbať ani tradičné funkcie ako monitoring spánku, tepu, krokov či rôznych športových aktivít. Samozrejmosťou je odolnosť voči vode a prachu (IP67), Bluetooth 4.2 či odnímateľný náramok. Pribudnúť by malo aj NFC pre bezkontaktné platby. Ide však o nepotvrdené domnienky a čo všetko nakoniec Xiaomi Mi Band 3 dokáže sa dozvieme už o 3 dni.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom