Xiaomi má teraz určite plné ruky práce s prípravami na predstavenie vlajkovej lode Mi8. Pritom však nezabúda ani na ostatné modelové rady zariadení. Na internete sa totiž objavili kľúčové novinky Mi Note 5, ktoré možno spoločnosť predstaví spolu s Mi8.

Okrem niekoľkých ďalších, doteraz nepredstavených zariadení, ktoré sa na uniknutom zozname nachádzajú, najviac pozornosti púta zariadenie Mi Note 5. Táto novinka by mala disponovať 5.99″ FullHD displejom, ktorý by mal mať naozaj minimálne rámiky.

Zariadenie bude poháňané Snapdragonom 835, ktorému bude podľa všetkého sekundovať 6 GB operačnej pamäte RAM. Interné úložisko dosiahne kapacitu 64 GB. Vylepšený by mal byť aj fotoaparát, ktorý ponúkne 4-osovú optickú stabilizáciu.

Vyzerá to tak, že aj v tomto prípade spoločnosť preskočí jedno poradové číslo, a preto neuvidíme model Mi Note 4. Cenovka za konfiguráciu Mi Note 5 s 64 GB úložiskom je nastavená na príjemných 2299 yuanov, čo je v prepočte 308 €.

Je tu teda istá šanca, že zariadenie uvidíme už tento štvrtok, 31. mája na obrovskej udalosti v Shenzene. Čo o tejto udalosti vieme je, že tu Xiaomi okrej najväčšieho lákadla, smartfónu Mi8, predstaví aj množstvo iných noviniek, na ktoré sa takisto tešíme.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom