Fitness náramok Xiaomi Mi Band 2 s OLED displejom dostupný na Slovensku


banner-mi-band-2Xiaomi nás v posledných dňoch zahltilo samými novými produktmi. Dočítať ste sa mohli o novej inteligentnej kanvici, low-end smartfóne Redmi 3S, či dokonca aj o inteligentnom ventilátore. Pri takomto množstve noviniek sme už skoro aj zabudli na nedávno predstavený náramok Mi Band 2.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Jedná sa o nástupcu populárnej prvej generácie náramku Mi Band a vyzerá to tak, že podobného úspechu sa dočká aj nová generácia. Nový Xiaomi Mi Band 2 priniesol najmä OLED displej a mnoho ďalších vylepšení voči predchodcovi. Ak náhodou neviete, ktoré konkrétne, navštívte tento článok, v ktorom sme sa práve im detailne venovali.

Xiaomi Mi Band 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi-mi-band-2-unboxing-fotky(18)
Náramok sa aktuálne predáva v Číne za 35 €, no dobrou správou je, že sa začína dostávať aj na Slovensko. Momentálne je dostupný už v troch e-shopoch a ceny ničím neprekvapia. V prvom je dostupný za skoro 52 € a v druhom vás vyjde až na 70 €. Ceny sú teda oveľa vyššie a kúpa na Slovensku sa zatiaľ v žiadnom prípade neoplatí.

xiaomi-mi-band-2-unboxing-fotky(4)

mi band 2

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.