banner-mi-max
Xiaomi po odhalení novej značky vlastných zariadení do inteligentnej domácnosti neprestáva a prináša ďalšie produkty. Tentokrát máme tú česť s inteligentnou varnou kanvicou Mijia Smart Temperature Control Kettle.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Varná kanvica je spotrebič, ktorý určite nechýba v žiadnej kuchyni. Toto vie aj Xiaomi, ktoré bez akéhokoľvek ohlásenia pod značkou Mijia predstavilo práve varnú kanvicu. Nejde však o obyčajnú kanvicu, tá od Mijia prichádza s inteligentnými funkciami. Počas varenia vody na zaliatie kávy či čaju tak teraz budete môcť na displeji vášho smartfónu sledovať a dokonca aj nastavovať teplotu ohrevu vody. Samotná kanvica prichádza s jednoduchým, moderným a ergonomickým dizajnom v bielom prevedení.

Xiaomi MAX 3GB/32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi-smart-kanvica-nahlad
Kapacita inteligentnej Mijia kanvice je 1,5 litra, pričom vnútorná časť je tvorená z nerezovej ocele 304, ktorá uľahčuje čistenie. Priemer veka kanvice je 13 cm a jej vykurovací výkon až 1800 W. Adaptér rýchlovarnej kanvice je vybavený bezpečnostnými funkciami, ako je napríklad automatické vypnutie po procese varu. Adaptér tiež integruje káblové navíjacie zariadenie, ktorým môže kábel „skryť“ a docieliť tým lepší vzhľad kanvice na vašej kuchynskej linke.

xiaomi-smart-kanvica-2
Keďže ide o smart kanvicu, výrobca k nej dodáva vlastnú aplikáciu Mi Home. Spojenie medzi kanvicou a vaším smartfónom zabezpečí Bluetooth 4.0 LE. Po spojení môžete pomocou aplikácie kanvici nastaviť teplotu, na ktorú zohreje vodu. Teplotu vody vie dokonca udržiavať na vopred prednastavenej teplote. V aplikácii nájdeme 4 predvolené teplotné režimy ohrevu vody – pre kávu, zelený čaj, čierny čaj či sušené mlieko. Smart kanvica od Mijia využíva reguláciu teploty Strix a výrobca sľubuje životnosť až 10 rokov. Oficiálna čínska cena smart kanvice bola stanovená na 27 €, pričom k dispozícii bude od 14. júna. Na tento dátum bol oznámený príchod ďalšieho nového, zatiaľ neznámeho zariadenia do inteligentnej domácnosti od Mijia.

xiaomi-smart-kanvica-3 xiaomi-smart-kanvica-1

Zdroj: Mi.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP