banner-mi-max
Pred rokom nám Xiaomi predstavilo Mi Fan USB, teda malý ventilátor, ktorý mohol byť napájaný aj pomocou power banky. Tentoraz si pre nás Xiaomi v spolupráci s jednou so svojich dcérskych spoločností Zhimi, pripravili niečo väčšie. Predstavujeme vám ventilátor Mi Fan.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Zdá sa, že Xiaomi si na novom domácom príslušenstve dalo poriadne záležať. Mi Fan má ponúknuť príjemnejší a prirodzenejší vánok a to na základe výskumu vetra v reálnom svete. Zlepšenia sa tiež dočkal motor zariadenia, ktorý bude efektívnejší. Vynovený dizajn lopatiek ventilátora zas zmenšuje odpor vzduchu a poskytne tým lepší ochladzujúci efekt. Rušiť by vás nemal ani hluk, keďže testy ukázali, že zariadenie produkuje hodnoty na úrovni len 29 dB.

 

Xiaomi Mi Band 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Mi Fan
Hlavnou konkurenčnou výhodou oproti bežným ventilátorom má byť možnosť ovládať funkcie ako uhol prúdenia vzduchu, výkon, jednotlivé režimy, časovač a prakticky všetko súvisiace so zariadením, pomocou vášho smartfónu. Súčasťou je tiež 33.6 Wh batéria, ktorá dokáže poskytnúť nepretržitú energiu na 16 hodín prevádzky. Hmotnosť zariadenia je 3.4 kg, takže ani jeho časté premiestňovanie by nemalo predstavovať problém. Ako to vidíme v podaní Xiaomi, aj taká banálna záležitosť ako ventilátor sa dá vypiplať do detailu. V súčasnosti na Xiaomi Mi Fan prebieha crowdfundingová kampaň, v ktorej si obyvatelia Číny môžu novinku zakúpiť za 799 juanov, teda 108 €.

Mi Fan3

Zdroj: Miui.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom