Xiaomi Mi Band 1S teraz dostupný aj pre Slovákov za skvelých 22 €

banner-oneplus-x
Xiaomi len pred pár dňami predstavilo novú, vylepšenú verziu najpopulárnejšieho fitness náramku na svete, Xiaomi Mi Band 1S. Tento náramok Xiaomi začalo predávať včera v Číne na veľkom nákupnom festivale a teraz bude prístupný aj pre nás. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

E-shop Everbuying.net zaradil Xiaomi Mi Band 1S do svojej predpredajnej ponuky. Dostupný je tak pre každého záujemcu z celého sveta, pričom predobjednať si ho môžete za skvelú cenu 22 €. Predpredaj končí 30.11., kedy bude predajca postupne odosielať všetky predobjednávky. Ak chcete mať nový Mi Band 1S doma medzi prvými, objednajte čo najskôr.

xiaomi-mi-band-1s-nahlad
Po dizajnovej stránke sme sa pri novinke dočkali iba minimálnych zmien a výrobca sa skôr sústredil na funkčnú stránku. Najviditeľnejšou novinkou je snímač srdcového tepu, ktorý je umiestený na spodku zariadenia. Xiaomi MiBand 1S disponuje 45 mAh batériou, Bluetooth 4.0 a certifikáciou IP67. Kompatibilita je k dispozícii pre smartfóny s Androidom 4.4 a vyšším a aj pre iPhony s iOS 7 a vyšším. Samozrejmosťou je opäť vynikajúco spracovaná aplikácia s množstvom informácií a funkcií.

xiaomi miband 1s xiaomi miband 1s (2)

Pošli nám TIP na článok