Xiaomi Mi5 Pro dostupné už v najbližších dňoch

banner-mi5
Od oficiálneho predstavenie troch verzií dlho očakávanej vlajkovej lode Xiaomi Mi5 ubehol skoro mesiac. Mnoho fanúšikov ostalo zarmútených, pretože najvyššia verzia novinky, Xiaomi Mi5 Pro nebola k dispozícii. Podľa najnovších informácií, by si ju však verní fanúšikovia mohli zadovážiť už v najbližších dňoch.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Informáciu o dostupnosti sa dozvedáme z príspevku, ktorý publikoval Zhongyu Fei. Fei tvrdí, že „Pro verzia Mi5 je na ceste a o chvíľu bude pripravená na predaj.“ Doteraz sa všetky verzie Xiaomi Mi5 vypredali v priebehu pár sekúnd, iné sa nedá očakávať ani v prípade Pro verzie. Monštruózny výkon Pro verzie zabezpečí 4 GB RAM a procesor Snapdragon 820, navyše táto verzia disponuje 128 GB interným úložiskom.

Xiaomi Mi5 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi-mi5-pro-predaj-2
Najvýkonnejšiu verziu Xiaomi Mi5 s keramickým zadným krytom si môžete predobjednať v e-shope iBuygou.com za 445 €. Číňanom opäť len môžeme závidieť, keďže Mi5 Pro si na domácom trhu môže zakúpiť za perfektných 370 €.

Zdroj: Gizmochina

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]