Tvoje staré slúchadlá už doslúžili a obzeráš sa po náhrade? Možno to tak nevyzerá, ale pri výbere vhodnej značky ťa môže zaujať aj ponuka čínskych slúchadiel. Zlou voľbou by určite neboli napríklad ani Xiaomi slúchadlá.

Výrobca ich predstavil koncom minulého roka, čiže sa stále jedná o pomerne čerstvú novinku. Disponujú minimalistickým, jednoduchým, elegantným a najmä pohodlným dizajnom. Nazývajú sa Xiaomi Mi Headphones 2 a chcú nadviazať na úspechy predchodcu. Ich konštrukcia je prispôsobená na veľmi pohodlné nosenie a dobré tlmenie okolitého zvuku. Po stránke kvality zvuku na tom tiež nie sú zle. Ich impedancia totiž činí 32 ohmov a citlivosť 107 db.

Nízka cena z nich robí „must have“ gadget

Kúpiť Xiaomi Mi Headphones 2 za najnižších 22 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Odolný matný kábel má dostatočnú dĺžku 1.4 m a je na ňom umiestnený aj mikrofón. Odpovedanie na hovory, prepínanie skladieb a ovládanie hlasitosti prebieha jednoduchým dotykom po vonkajšej strane mušli. Zaujali ťa tieto slúchadlá? Prostredníctvom nášho FonTech Shopu si ich momentálne môžeš kúpiť už za 22 €. V objednávke nezabudni zvoliť dopravu Postal Service, ktorá je zadarmo. Odporúčame ti priplatiť si aj za poistenie voči colným poplatkom, ktoré ťa vyjde na 6 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP