Xiaomi dnes začína s distribúciou stabilnej verzie MIUI 8 na svoje zariadenia!

banner-redmi-3sXiaomi rozpošle aktualizáciu so stabilnou verziu MIUI 8 vyše 200 miliónom používateľov. Smartfóny bežiace na verziách MIUI 5 až MIUI 7 budú podporovať priamu OTA (Over-The-Air) aktualizáciu.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Zoznam modelov, pre ktoré bude aktualizácia dostupná zahŕňa napríklad modely Mi5, Mi Max, Mi4s, Redmi 4s, Mi Note, Redmi 2A, Redmi Note 2, Redmi Note 3 / Redmi Note 3 Pro, Mi4, Mi3, Redmi 1S, Mi 2/2S, Mi4i a Redmi Note 3G. Druhú dávku aktualizácií okolo 29. augusta dostanú zariadenia Redmi Pro, Mi4C, Mi Note Pro, Redmi 3 / 3S / 3X, Redmi Note 4G, Redmi 2 a Redmi 1S. Xiaomi ohlásilo MIUI 8 už v máji, pričom beta verzia bola dostupná pre vybrané zariadenia od júla a gigant naplno testoval. Najnovšia verzia MIUI prináša doteraz najbohatšie používateľské prostredie s množstvom inovácií v oblastiach funkcionality a dizajnu.

Xiaomi Mi5 3GB/64GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

miui 8 predstavene (17)

TIP: MIUI 8 prináša dizajnové úpravy, nové funkcie a vylepšené vstavané aplikácie!

Elegantný dizajn, platby Mi Pay (dostupné zatiaľ len na Mi5), nadupaná kalkulačka s prevodom mien, nový font, jednoduchšie skratky, nová galéria, obrazovka uzamknutia, šetriaci mód, či zvýšená bezpečnosť patria medzi tie najdôležitejšie zmeny v novom prostredí. Spomínaná aktualizácia sa týka tradičnej čínskej, ale aj globálnej ROM, ktorá je rovnako aktualizovaná na stabilnú verziu MIUI 8. Určite si pozrite aj naše video, v ktorom sme sa na novú verziu slávnej nadstavby pozreli trochu bližšie.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
71%
Páči sa mi to
21%
Chcem to
0%
Mám to
7%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Už počas štúdia na vysokej škole bol môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. S radosťou ich teraz testujem a najmä odhaľujem ich nedostatky. Zaujímam sa aj o témy ohľadom bezpečnosti dát a ochrany súkromia na internete. Moje postrehy a niečo zo súkromia môžeš sledovať aj na Instagrame a Twitteri (@l_u_p_t_i). E-mail: [email protected]