banner-redmi-3s
Len 2 mesiace po očakávanom predstavení doposiaľ najnovšej verzie používateľskej nadstavby MIUI, MIUI 8, sa k nám dostávajú informácie, ktoré naznačujú, že vývojári spoločnosti Xiaomi majú plné ruky práce počas celého roka. MIUI 8 je ešte stále iba v testovacej fáze, čo však onedlho bude zrejme minulosťou. Po internete sa totižto začali šíriť informácie, že vývoj MIUI 9 začne čoskoro.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Na oficiálnom Weibo účte spoločnosti Xiaomi prednedávnom pribudol nečakaný príspevok. V tomto príspevku sa čínsky gigant pýtal svojich verných fanúšikov, aké inovácie a nové funkcie by privítali v ďalšej verzii MIUI. Vyzerá to tak, že Xiaomi ide opäť príkladom a každý výrobca by mal dbať na spätnú väzbu svojich zákazníkov. Zatiaľ nie je známa žiadna funkcia, ktorá sa objaví v MIUI 9 a, bohužiaľ, je príliš skoro na to, aby sme vedeli, či nastanú nejaké dizajnové zmeny. Je to však menej pravdepodobné, keďže MIUI 8 ponúkla dizajnovú revolúciu a od predošlých verzií sa tak značne odlíšila.

[tip color=“white“]TIP: [Video] Vyskúšali sme MIUI 8 v Alpha verzii. Toto sú naše dojmy [/tip]

Xiaomi Redmi 3S 2GB/16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


MIUI-9

Už teraz „horíme“ nedočkavosťou a skutočne sa tešíme na to, aké novinky MIUI 9 prinesie, no prekonať MIUI 8 nebude práve najľahšie. To prišlo s viacerými inováciami, ktoré ocenilo množstvo fanúšikov tejto čínskej spoločnosti. Tak či onak, MIUI 9 sa pomaly, ale isto blíži a my vás o ňom budeme bez váhania informovať. Teraz nám však prezraďte, aké novinky by vás potešili?

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom