Po úspešných minuloročných plánoch predať 60 miliónov zariadení si Xiaomi tento rok nastavuje latku ešte vyššie. Tento rok chce predať až 100 miliónov svojich zariadení!

[/blockquote]

XIAOMI Mi4 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Čínske Xiaomi bude už o pár dní oslavovať 5. výročie existencie a CEO spoločnosti, Lei Jun, chystá špeciálne veci, ktoré by zákazníkov mohli patrične potešiť. Nielen, že Xiaomi chystá niekoľko ďalších nových produktov, ale taktiež plánuje predať až 100 miliónov chytrých telefónov zo svojej dielne.

xiaomi_smartfony_all
Než posúdite, že Xiaomi má priveľké sny, ukážeme vám zopár čísel. Spoločnosť v roku 2014 predala 65 miliónov telefónov, čo je samo o sebe obrovský pokrok oproti minulým obdobiam. Musíme ale uznať, že 100 miliónov je naozaj veľa, ale s ohľadom na spôsob, akým Xiaomi posledných pár mesiacov pokračuje, nemôžeme tvrdiť, že je to nemožné.

Xiaomi Redmi 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

V Číne Xiaomi pracuje na stabilizácii predaja najnovšieho modelu Mi Note. Na susednom, indickom trhu, sa spoločnosti darí predávať Redmi 2 popri Redmi Note a Mi 4. Práve na týchto trhoch sa Xiaomi drží naozaj dobre a plynie z nich nadpriemerné množstvo predaných kusov.

hugo_barra_foxconn

Hugo Barra na návšteve vo Foxconne

Nedávno sme sa dopočuli o smartfóne „Xiaomi Ferrari„, čo môže byť telefón, ktorý nám Xiaomi predstaví pravdepodobne na konci tohto roka a dopomôže splniť vytúžený cieľ. Samozrejme hranica s toľkými nulami (1 000 000) znie magicky, ale nieje to nemožné!

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP