Xiaomi Ferrari sa ukázal v GFX Bench, príde so Snapdragonom 615

Teraz čítate
Xiaomi Ferrari sa ukázal v GFX Bench, príde so Snapdragonom 615

V populárnom GFX Bench sa objavilo nové, doteraz neznáme Xiaomi zariadenie s označením Ferrari. Pôjde o smartfón strednej až vyššej triedy, ktorý prinesie nový Android, FullHD displej a 64-bitový procesor. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Xiaomi Ferrari teda ponúkne 4,9-palcový FullHD displej, 64-bitový 8-jadrový Snapdragon 615 procesor, 2 GB RAM, 16 GB internej pamäte, 12 MPx zadný fotoaparát, 5 MPx prednú kameru a novší Android 5.0.2. Jedná sa o smartfón strednej vyššej triedy, ktorý by Xiaomi mohlo zaradiť pod iným menom do svojej Redmi rady alebo sa možno bude jednať o novú budget (cenovo dostupnú) radu.

Bohužiaľ, okrem označenia a špecifikácii nepoznáme ani dizajn a ani dátum predstavenia. Je tu šanca, že toto zariadenie je očakávaný nový mid-end od Xiaomi, ktorý by mal byť dostupný za 58 €, ale podľa špecifikácii to je veľmi nepravdepodobné.

Zdroj: Phonearena.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Denis Bryndza
Som študent strednej školy, študujem odbor informačné technológie a o mobilné zariadenia sa zaujímam viac ako dva roky. Okrem mobilných zariadení rád hrám hry na konzolách, PC, svojom smartfóne a rád počúvam hudbu.