Wickedleak Wammy Note 5 príde so 4 GB RAM a úplne novým procesorom Helio P10

Teraz čítate
Wickedleak Wammy Note 5 príde so 4 GB RAM a úplne novým procesorom Helio P10

banner-redmi-note-3
Indická spoločnosť Wickedleak je vo svete smartfónov veľkou neznámou. Tento status sa však bude snažiť zmeniť nový smartfón s názvom Wammy Note 5.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Novinka príde s 5,5-palcovým FullHD displejom a 2.5D zahnutím po stranách. Pod kapotou bude pracovať nový mid-range procesor Mediatek Helio P10 a 4 GB operačnej pamäte RAM. Zadná strana bude domovom pre 13 MPx Sony fotoaparát. Vpredu sa potom bude nachádzať 8 MPx selfie fotoaparát. Zaujímavosťou je aj použitie nového napájacieho konektora USB Type-C.

wammy-note5
Dostupnosť je momentálne naplánovaná iba pre domáci trh so štartovacou cenou 233 €. V prípade nových informácií vás budeme samozrejme informovať.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.