Zack Snyder to s rozšírením jeho nikdy nevydanej verzie Justice League rozhodne neberie na ľahkú váhu. Štvorhodinový film podľa portálu Hollywood Reporter prinesie späť aj Jareda Leta v roli Jokera.

Joker z komixovky Suicide Squad z roku 2016 patrí medzi najrozpoľujúcejšie filmové postavy poslednej dekády. Zatiaľ čo jedni psychopatický akt Jareda Leta nadovšetko vychvaľovali, druhá skupina fanúšikov ho v žiadnom prípade nevedela zniesť.

Leto podľa najnovších informácií dostane ďalšiu šancu na presvedčenie druhej skupiny fanúšikov o svojich kvalitách. Hollywood Reporter uvádza, že Zack Snyder, ktorý intenzívne pracuje na svojej vysnívanej podobe Justice League, natáča dodatočné scény práve s Jokerom.

TMDB

Projekt, oficiálne nazvaný Zack Snyder’s Justice League, príde na americkú streamovaciu službu HBO Max už budúci rok v podobe štyroch hodinových častí. Zaujímavosťou novej verzie bude okrem novo natočených snímok s pôvodným hereckým osadenstvom aj pridanie Letovho Jokera, ktorý sa v pôvodnej snímke z roku 2017 vôbec neobjavil.

Táto informácia tak vyzdvihuje otázku, koľko nového materiálu štvordielna snímka prinesie. Doteraz sme tak očakávali natočenie menších scén s pôvodnými hercami (Henry Cavill, Ben Affleck, Gal Gadot a Ray Fisher), kedy však zakomponovanie Jareda Leta vrhá na projekt úplne nové svetlo.

Čo je to Snyder Cut?

Film Zack Snyder’s Justice League, alebo vo fanúšikovskej komunite prezývaný aj Snyder Cut, bude nikdy nevydaná podoba filmu Justice League z roku 2017. Pôvodný režisér snímky, Zack Snyder, opustil svoje režisérske miesto kvôli rodinnej tragédii, kedy následne jeho miesto nahradil Joss Whedon.

Ten úplne presmeroval charakter filmu, opätovne natočil už dokončené pasáže a pozmenil dialógy. Po ohlásení služby HBO Max však svitlo pre pôvodnú víziu Snydera svetlo nádeje. Po niekoľkých týždňoch dohadov sme sa tak dočkali aj oficiálneho ohlásenia plnohodnotnej snímky rozdelenej do štyroch častí, ktorá pretaví všetky nápady pôvodného režiséra.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP