O návrate super hrdinov z DC univerza na filmové obrazovky sme ťa už informovali. Konečne ale vyšiel aj trailer z pripravovaného snímku Justice League Snyder Cut. Ukážku zverejnil medzi prvými web IGN.

Špeciálna Snyder Cut verzia by sa mala na HBO Max objaviť v štyroch častiach, pričom každá z nich má stanovený čas na jednu hodinu. Toto spracovanie bude rozšírené o príbehy ďalších postáv, konkrétne o Cyborga, Flasha a jedného z najzaujímavejších zástupcov temnej strany univerza – DarkSeida. Dodatočných úprav sa pravdepodobne dočkajú aj ostatné charaktery, pričom v ukážke vidíme Supermana v temnom, čierno-striebornom obleku.

Celá ukážka pôsobí podstatne temnejším dojmom ako pôvodná verzia a atmosféru ešte podčiarkuje skladba od Leonarda Cohena, Hallelujah. Výsledný efekt je teda naozaj pôsobivý. V ukážke bolo odhalených niekoľko nových vecí, mimo iného aj spomínaný DarkSeid, ktorý bude tentokrát stáť na čele zloduchov. Fabian Wagner, ktorý spolupracoval na tvorbe originálu, sa vyjadril, že v Snyder Cut bude len 10 % jeho záberov, ktoré pôvodne pripravil. Zvyšok je vytvorený nanovo.

Rottentomatoes na svojich stránkach priniesli krátku sumarizáciu noviniek. Z pôvodnej verzie vystrihnutá pasáž o vzťahu Iris West a Viktora Stona (Cyborg) sa vracia späť a rovnako aj Aquaman dostane oveľa väčší priestor. V jednom zo záberov je možné vidieť úplne zničenú budovu Hall Of Justice. Zack Snyder sľúbil fanúšikom, že zmení farbu oblohy, ktorá sa stala veľmi obľúbeným terčom kritiky z oranžovo-červenej na inú.

Vyzerá to tak, že Zackovi Snyderovi by sa tentokrát mohlo podariť dotiahnuť svoje dielo do podoby, v akej si to vždy predstavoval. Justice League Snyder Cut príde na obrazovky v roku 2021 v prostredí novej streamovacej služby HBO Max.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom