Jeden z popredných čínskych výrobcov Oukitel si pomaly osvojuje svojich zákazníkov po celom svete. Prispievajú k tomu vynikajúce smartfóny z nadupanou výbavou a nízkou cenou. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Prvým zľaveným produktom je Oukitel U8, ktorý disponuje 5,5-palcovým HD displejom, procesorom MediaTek MT6735, 2 GB RAM, 16 GB vnútorným úložiskom, najnovším Androidom 5.1, DualSIM funkcionalitou a ako čerešničkou na torte je podpora LTE sietí aj na našom území. Tento zaujímavý kúsok má cenu 127 € u nášho partnera Everbuying.net.

oukitel-u8
Ďalším smartfónov v zľavovej ponuke je Oukitel U10, ktorý ponúka ešte nadupanejšiu výbavu ako predchádzajúci model. Oukitel U10 na prednej strane skrýva 5,5-palcový displej s FullHD rozlíšením. Hnacím motorom je procesor MediaTek MT6753, ktorému sekudnuje 3 GB operačnej pamäte RAM. Zvyšok výbavy zahŕňa 13 MPx primárny fotoaparát, 5 MPx selfie fotoaparát, 16 GB úložisko, snímač odtlačkov prstov, DualSIM funkcionalitu a podporu LTE sietí aj na našom území. Oukitel U10 je v zľave dostupný za výbornú cenu 145 €.

oukitel u10
Tretí smartfón v poradí očarí skôr záujemcov, ktorý hľadajú dobre vybavený smartfón za naozaj minimálnu cenu. Oukitel U2 ponúka low-endovú výbavu, ktorá ale spĺňa všetky moderné štandardy. Na prednej strane sa nachádza 5-palcový qHD displej s 2,5D technológiou. Pod kapotou pracuje MTK6735 a 1 GB RAM. Zadnú stranu tvorí 5 MPx fotoaparát. Vnútorné úložisko dostalo kapacitu 8 GB. Mnohých určite poteší DualSIM a podpora LTE sietí aj na Slovesnsku, čo je vzhľadom k cene úžasná vlastnosť. Oukitel U2 sa dajú z zľave kúpiť za výbornú cenu 81 € v e-shope Everbuying.net

Oukitel U2

Posledným produktom z zlavovom tornáde e-shopu Everbuying.net je pre nás dobre známe zariadenie. Jedná sa o smarthodinky Oukitel A28, ktorých recenziu si môžete prečítať na našej stránke. Oukitel A28 ponúkajú luxusne vyzerajúci dizajn, kožený remienok a širokú funkcionalitu. Oukitel A28 sa dajú kúpiť s použitím špeciálneho kupónu OA28 za 45 €.

MUS_3524
Tieto výborné zľavy v našom partnerskom e-shope Everbuying.net začínajú 19. augusta a trvajú do vypredania zásob.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú