banner-mi4s
Výrobca Vphone je úplným nováčikom na trhu, keďže je to v podstate nová podznačka výrobcu No.1. Vphone na trh smartfónov vstúpi s odolným zariadením Vphone X3, čo bude nástupca populárnych No.1 X2 smartfónov.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Vphone X3 bude teda jeden z mála odolných čínskych smartfónov. Ten je nielen vodeodolný vďaka certifikácií IP68, ale aj odolný voči prachu, poškriabaniu či tlaku. Výkonovo však zaujme skôr menej náročných používateľov. Disponuje totiž štvorjadrovým 64-bitovým procesorom MediaTek MT6735 taktovaným na 1.3 GHz, ktorému sekunduje operačná pamäť o veľkosti 2 GB. Ďalej je smartfón vybavený 16 GB úložiskom, ktoré je možné rozšíriť pomocou microSD karty do veľkosti 32 GB, či 5.5-palcovým displejom s menším HD rozlíšením. Celkové rozmery zariadenia sú pritom 166.3 x 85 x 14.7 mm a hmotnosť sa zastavila pri 230 g. Fotenie bude mať na starosti bližšie nešpecifikovaný 13 MPx a 8 MPx snímač. Samozrejmosťou je operačný systém Android, no v staršej verzii 5.1 Lollipop.

No.1 X2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Vphone X3 zaujme aj 4 500 mAh batériou technológie Li-Po, ktorá by mala vzhľadom na použitie úsporného procesoru a menšieho rozlíšenia displeja ponúknuť slušnú výdrž. Európskych spotrebiteľov poteší aj podpora 800 MHz LTE pásma a nechýba ani DualSIM funkcionalita. Výrobca už stihol vydať aj video, v ktorom ukazuje, akými testami smartfón podrobuje, než opustí továreň. Cena ani dostupnosť smartfónu zatiaľ nie je známa.

Zdroj: Vphone

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú