Majiteľ pickupu, ktorý očividne Teslu nenávidí, dostal pokutu po obťažovaní vodiča Modelu 3 a jazde na červenú, píše Electrek.

Youtuber a majiteľ Modelu 3 Arti999 sa podelil o svoj zážitok z ciest v Britskej Kolumbii, kde mu okoloidúci vodič GMC pickupu najprv vystrčil prostredník a potom prešiel na červenú bez zastavenia. Situácia bola zdokumentovaná vďaka kamere TeslaCam a napriek tomu, že video nemá zvuk, je z neho zrejmé, že odporca amerického giganta vo výrobe elektromobilov ho naozaj obťažoval.

„Tento džentlmen v bielom pickupe sa ma rozhodol zastrašiť, ukázať mi prostredník, nazvať ma „Tesla fag“ a potom prejsť na červenú bez toho, aby sa zastavil.“, hovorí popis videa. Arti999 to však nebral na ľahkú váhu a po predložení videa na miestnu políciu skončil drzý vodič pickupu s pokutou 800 dolárov za prejdenie cez plnú čiaru a jazdu na červenú, píše Teslarati.

Zobraziť celú galériu (1)
Tesla Model 3 / Zdroj: Tesla

Nie je to ale prvýkrát, čo sa vlastníci pickupov správali drzo k majiteľom Tesly. Príkladom je minuloročný incident na nabíjacej stanici Tesla Supercharger, kde vlastníci pickupov zabrali miesta na nabíjanie, čo sa o niekoľko týždňov znova opakovalo. Aj napriek tomu, že nepoznáme celý príbeh, je podobné správanie vodičov hrubo za čiarou bez ohľadu na to, o aký typ vozidla sa jedná.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom