VKWorld predstavilo smartfón so 6050 mAh batériou

Teraz čítate
VKWorld predstavilo smartfón so 6050 mAh batériou

VKWorld je v Európe a aj celkovo vo svete menej známa spoločnosť. Tento fakt by chcela zmeniť novinka, ktorá ponúkne veľkú 6050 mAh batériu a výbavu spadajúcu do mid-range kategórie.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Spoločnosť VKWolrd prichádza s modelom VK6050, ktorého konštrukčná stránka je vyhotovená z kvalitných materiálov a prednej strane dominuje „bezrámikový“ displej. Ponúka veľkosť 5,5-palcov s HD rozlíšením. Po výkonovej stránke to už nie je také ružové. Novinka prichádza s procesorom MediaTek MT6735 v spojení s 1 GB RAM. Interné úložisko má kapacitu 16 GB a je rozšíriteľné pomocou Micro SD kariet. Zadnú stranu tvorí fotoaparát s 13 MPx objektívom, ktorý má svetelnosť f/2.0. Zariadenie beží na najnovšom Androide 5.1.

vkworld

Najväčším lákadlom je bez pochýb veľká batéria s kapacitou 6050 mAh, ktorá zaručí vydrž atakujúcu 3 dni. Oficiálny začiatok predaja je naplánovaný na 24. júna za štartovaciu cenu 120 €.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.